Agencja SmartYou uzyskała Status Google Partner Premium - Google AdWords Blog | SmartYou

Agencja SmartYou uzyskała Status Google Partner Premium

Wydarzenia/Nowości >> Wydarzenia

Premier Google Partners

Jest nam ogromnie miło poinformować, że wraz z najnowszymi zmianami w programie Google Partners, nasza agencja dołączyła do ścisłego grona najlepszych agencji SEM w Polsce i uzyskała status Google Partners Premium.

To wyróżnienie to przede wszystkim potwierdzenie wysokich kompetencji naszego zespołu w zakresie Google AdWords – jesteśmy jedną z niewielu agencji w Polsce, która specjalizuje się ściśle w segmencie PPC.

Status Partnera Premium to również informacja zwrotna o zadowoleniu firm, z którymi mamy okazję współpracować i najwyższej skuteczności prowadzonych dla nich działań. Pracujemy na odpowiednio wysokich budżetach, przez co nasi Klienci mogą być pewni, że potrafimy odpowiednio alokować ich pieniądze.

Co to oznacza dla mnie – Waszego przyszłego Klienta?

Oprócz tego, że będziesz pracować z najlepszymi i możesz być spokojny o poziom naszych umiejętności, partnerzy Google Premium mają zapewnione jeszcze lepsze, bezpośrednie wsparcie specjalistów Google, więc możesz być pewien, że wszelkie potencjalne problemy rozwiążemy w mgnieniu oka!

Nie przegap już żadnego artykułu!

Zapisz się do naszego kanału RSS.

Certyfikowany Specjalista Google AdWords oraz Google Analytics. Doradza klientom SmartYou jak optymalnie wykorzystywać kampanie PPC do osiągania celów biznesowych. Interesuje się analityką internetową oraz optymalizacją współczynnika konwersji. Zawsze trzyma rękę na plusie i wie, jak zastosować wszystkie nowe narzędzia i rozwiązania w branży.