O nas - Linki Sponsorowane Wrocław | SmartYou

Pracując nad kampaniami naszych klientów stawiamy sobie jeden, podstawowy cel –

uzyskać taki efekt, aby zapewnić im stały rozwój prowadzonego biznesu.

Wierzymy, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu w e-marketingu i reklamie online wspólnie uda nam się wypracować twój sukces.

Dlaczego możesz nam zaufać

Współpracując z nami możesz liczyć na indywidualne podejście i długofalową współpracę – sprawdź dla jakich firm pracowaliśmy oraz co mówią o nas byli i obecni klienci.

zobacz referencje >>
Kim jesteśmy

Piotr Stryjniak

Certyfikowany Specjalista Google AdWords oraz Google Analytics. Doradza klientom SmartYou jak optymalnie wykorzystywać kampanie PPC do osiągania celów biznesowych. Interesuje się analityką internetową oraz optymalizacją współczynnika konwersji. Zawsze trzyma rękę na plusie i wie, jak zastosować wszystkie nowe narzędzia i rozwiązania w branży.

Właściciel Smartyou

Łukasz Kluba

Certyfikowany Specjalista Google AdWords oraz Google Analytics. Z dużą sumiennością podchodzi do powierzanych zadań przez co żaden deadline mu niestraszny. Interesuje się psychologią i rysunkiem. Właściciel "lekkiego pióra", które wykorzystuje na co dzień tworząc teksty reklamowe naszych Klientów.

Specjalista Google AdWords

Maciek Tyśper

Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics i entuzjasta marketingu w świecie online. Swoje zdolności analityczne wykorzystuje w poszukiwaniu najbardziej optymalnych parametrów kampanii. Najlepiej z użyciem Solvera, tabel przestawnych i jak największej ilości danych. Zapalony Kibic żużlowy i fan muzyki alternatywnej.

Starszy Specjalista Google AdWords

Weronika Gierlik

Opiekun Klientów SmartYou - dba, aby żadna prośba czy sugestia nie została bez odpowiedzi a każdy nasz partner był doskonale poinformowany o efektywności prowadzonych przez Nas działań reklamowych.

Doradca ds. Kluczowych Klientów

Ewelina Włoch

Certyfikowany Specjalista Google AdWords. Jej ogromna chęć doskonalenia własnych umiejętności sprawia, że z dnia na dzień marketing internetowy ma przed nią co raz mniej tajemnic. W czasie wolnym robi wyjątkowe sesje portretowe, na których każdy wygląda nadzwyczaj dobrze - i to bez niezbędnego retuszu.

Specjalista Google AdWords

Kinga Tarczyńska

Grafik - Wielozadaniowiec. Jej romans z wrocławskm ASP zaowocował szeregiem tytułów i specjalizacji, w tym jednym najważniejszym, z projektowania graficznego. Maluje, rysuje a przez ostatnie 5 lat doskonali umiejętności w posługiwaniu się rysikiem oraz tabletem. Na co dzień zajęta tworzeniem bannerów, stron www oraz karmieniem swoich ukochanych rybek.

Grafik

Bartosz Piotrowski

Certyfikowany Specjalista AdWords oraz Google Analytics - wytrawny e-marketer z krwi i kości, z mocnymi zapędami w stronę analityki internetowej. Uwielbia wyzwania i wymagających Klientów dzięki którym może doskonalić własne umiejętności. W czasie wolnym zapalony fan ligi włoskiej.

Specjalista Google AdWords

Dane firmy

SmartYou Piotr Stryjniak
ul. Jastrzębia 23/1
53-148 Wrocław

NIP: 895-185-89-85 REGON: 021887805

Dane kontaktowe:

tel: (71) 733 60 48
fax(: 71) 733 60 29
kom: (0) 500 304 340
e-mail: kontakt@smartyou.pl