Referencje - Linki Sponsorowane Wrocław | SmartYou

Opinie naszych klientów

 • Współpracujemy z klientami z całego świata, obejmując działalnością kilkadziesiąt krajów, w tym te będące najbardziej wymagającymi rynkami w naszej branży. Dla firmy obsługującej nasze kampanie jest to duże wyzwanie, z którego SmartYou od zawsze wywiązuje się znakomicie. Imponująca wiedza, profesjonalizm i nadzwyczajnie przyjemna współpraca czyni SmartYou naszym wieloletnim i cenionym partnerem.
  Paweł Jasiński - Prezes Zarządu Chop-Chop.org, http://chop-chop.org
  Agencja SmartYou od samego początku wykazywała się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem w powierzone im obowiązki. Mogliśmy liczyć z ich strony na pełna analizę i wnikliwe wnioski z dotychczasowo prowadzonych kampanii a podjęte przez nich działania przyniosły oczekiwane rezultaty. Jak najbardziej możemy polecić agencje SmartYou - potrafią wsłuchać się w oczekiwania Klienta, dobrać odpowiednia strategie i finalnie - dowieźć wynik.
  Agnieszka Pełka Szajowska - kierownik działu marketingu Torf Corporation - Fabryka Leków Sp. z o.o., www.tolpa.pl
 • We współpracy z firmami zewnętrznymi cenię sobie przede wszystkim rzetelność i profesjonalizm. Zależy mi na realizacji założonych celów przy minimalnym poziomie atencji z naszej strony. SmartYou jest doskonałym przykładem takiej współpracy. Dzięki zarządzaniu naszymi kampaniami, udało się zwiększyć liczbę pozyskiwanych zapytań ofertowych, przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładów. Serdecznie polecam SmartYou.
  Joanna Cichosz - Współwłaściciel CNS Group, www.cns-group.pl
  Współpraca z agencją SmartYou to czysta przyjemność, profesjonalne podejście do klienta oraz dokładność w planowaniu kampanii reklamowej w Internecie była bardzo miłym zaskoczeniem dla naszej firmy. Najważniejszym jednak faktem okazała się skuteczność – dzięki bardzo analitycznemu podejściu specjalistów firmy SmartYou udało się wychwycić wiele błędów, które powodowały spadek sprzedaży. Z czystym sumieniem nasza firma poleca agencję SmartYou jako doskonałego kooperanta w interesach.
  Rafał Jakubiec - Kierownik Działu Handlowego, www.lozka.net
 • Rzadko się zdarza, ze współpraca z agencja SEM jest na tak profesjonalnym poziomie. Bardzo cenimy sobie doradztwo zespołu SmartYou dotyczące tematów powiązanych z kampaniami AdWords. Ich specjaliści pomogli nam w poprawieniu konfiguracji Google Analytics, przekazali celne uwagi, które zwiększyły współczynnik konwersji naszej strony internetowej. Przeprowadzili głęboką analizę działań konkurencji i dopasowali kampanie AdWords do naszej grupy docelowej.
  Mateusz Tarczyński - CEO & founder Woodpecker.co, www.woodpecker.co

Z naszych usług marketingowych skorzystali m. in.: