Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Kampanie Google Ads

Przewiń w dół

Google Ads

Kampanie Google Ads z gwarancją zero waste

Kampanie Google Ads to podstawa skutecznego marketingu internetowego. Dzięki nim możliwe jest szybkie i efektowne osiągnięcie strategicznych celów biznesowych firmy, a uruchomić można je nawet przy niewielkim budżecie reklamowym. Szukasz firmy, która pomoże Ci dobrze spożytkować budżet na reklamę i szukasz więcej informacji na temat działania takiej usługi? Sprawdź co mamy do powiedzenia w kwestii Google Ads:

 1. Kompleksowe kampanie Google Ads
 2. Czym są kampanie Google Ads?
 3. Kampanie Google Ads  – jakie są rodzaje?
 4. Jak wygląda audyt konta Google Ads?
 5. Obsługa kampanii Google Ads
 6. Google Ads – jak ocenić skuteczność kampanii?
 7. Ile kosztuje reklama w Google?

Google Ads

Kompleksowe kampanie Google Ads

Kampanie Google Ads realizujemy zawsze zgodnie z polityką naszej firmy. Przez lata działalności wypracowaliśmy niezwykle wysoką jakość świadczonych usług, a jej zachowanie traktujemy absolutnie priorytetowo. Z tego powodu do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i zachowaniem naszych transparentnych zasad, które brzmią następująco:

 • strategia odchodząca od schematów i powielanych szablonów;
 • lepsze wyniki dzięki zabezpieczeniu kampanii SmartSkryptami;
 • dostęp do beta testów Google’a przed innymi reklamodawcami;
 • comiesięczne raporty z podsumowaniem działań oraz planami;
 • gwarancja zero-waste zapewniająca ochronę przed marnowaniem budżetu
 • nielimitowany rozwój i optymalizacja konta oraz regularne testy A/B.

Zlecając nam realizację swoich kampanii Google Ads, nie musisz obawiać się przepalenia budżetu reklamowego, słabej komunikacji czy braku indywidualnego podejścia z naszej strony. Dołożymy wszelkich starań, aby wyprowadzić twój biznes na zupełnie inne tory i wznieść go na wyżyny efektywności i wydajności. Reklama jest w końcu dźwignią handlu, jednak aby działała poprawnie, musi zostać zaprojektowana przez fachowców i doświadczonych specjalistów. Właśnie takie osoby mamy na swoim pokładzie, dlatego możemy być pewni jakości naszych usług!

Google Ads

Czym są kampanie Google Ads?

Marketing internetowy to zbiór dziesiątek możliwości, które pozwalają na budowanie świadomości marki oraz docieranie z komunikatem do konkretnej grupy odbiorców. Zdecydowanie najchętniej wybieraną usługą z tego zakresu są reklamy w sieci Google. Tylko w naszym kraju z tej wyszukiwarki korzysta przeszło 90% użytkowników. Czym są kampanie Google Ads? Dawniej nosiły nazwę Google AdWords i są płatnymi działaniami reklamowymi w obrębie sieci Google. Co ważne, ta forma reklamy SEM zakłada płatność pobieraną tylko za konkretne kliknięcia, czyli model PPC  (Pay Per Click). Do największych atutów kampanii Google należy bez wątpienia duża elastyczność, możliwość precyzyjnego targetowania odbiorców oraz efekty widoczne już od pierwszego dnia startu działań. Co ważne, reklamy można włączyć i wyłączyć w każdej chwili, co jest niezwykle wygodne i bezpieczne. To rozwiązanie dedykowane przede wszystkim firmom, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji i dotrzeć do jasno sprecyzowanych grup potencjalnych nabywców. Zaawansowane algorytmy Google i wciąż rozwijające się technologie widocznie wspierają sprzedaż i widoczność promowanej marki w sieci, dlatego kampanie Google Ads można uznać za absolutną podstawę każdej skutecznej strategii marketingowej, która nastawiona jest przede wszystkim na sprzedaż.

Kampanie Google Ads  – jakie są rodzaje?

W obrębie ekosystemu Google funkcjonuje kilka rodzajów reklam Google Ads. Pokrótce omówmy każdy z nich:

 • Sieć wyszukiwania Google – to reklamy w tzw. „wyszukiwarce‟, które nazywane są także linkami sponsorowanymi. Komunikaty są emitowane w formie tekstowej i ukierunkowane są na docieranie do tych użytkowników, którzy w danej chwili szukają danej frazy w wyszukiwarce.
 • Sieć reklamowa Google – to reklamy w tzw. „GDN-ie‟ (Google Display Network). Komunikaty są emitowane w formie kreacji graficznych w obrębie sieci partnerskiej Google (czyli różnego rodzaju portali, sklepów i aplikacji). Ten rodzaj kampanii Google Ads umożliwia precyzyjne targetowanie grup odbiorców i docieranie tylko do tych użytkowników, którzy są potencjalnie zainteresowani daną usługą bądź produktem.
 • Kampania produktowa Google Ads (Zakupy Google) – to rodzaj reklamy, który ma na celu prezentowanie produktów danej marki na poziomie wyszukiwarki Google, gdy potencjalny nabywca jej poszukuje. Mają formę grafiki produktowej wraz z ceną i odniesieniem do sklepu internetowego.
 • Kampanie Google Ads na YouTube (Reklamy Wideo) – Google jest także właścicielem najpopularniejszej platformy wideo na świecie, czyli YouTube. Reklamowe kreacje wideo emitowane są tutaj jedynie wyselekcjonowanym grupom odbiorców.
 • Remarketing Google Ads – remarketing to rodzaj graficznej reklamy mający na celu racjonalizację zakupu tym użytkownikom, którzy mieli już pierwszy kontakt z daną marką. Grupa odbiorców tworzona jest na podstawie dotychczasowych wyników prowadzonej kampanii.
 • Kampanie Google Ads w skrzynce Gmail (GSP, czyli Gmail Sponsored Promotions) – reklama na Gmailu emitowana jest na kartach „Oferta” lub „Społeczności” zaraz nad otrzymanymi mailami i trafia jedynie do precyzyjnie określonej grupy docelowej.

Google Ads

Jak wygląda audyt konta Google Ads?

Audyt Google Ads to jeden z podstawowych i kluczowych elementów kompleksowego audytu marketingowego. Specjaliści PPC skrupulatnie analizują całą zawartość konta reklamowego (czyli m.in. historię realizowanych kampanii, grupy docelowe, zebrane listy remarketingowe i wyniki dotychczasowych działań). Na podstawie tych szczegółowych danych są w stanie wyciągnąć niezwykle wartościowe wnioski, które z kolei pozwalają na poprawę efektów kampanii i wyeliminowanie wszelkich błędów, które blokowały prowadzone działania.

Jak wygląda audyt Google Ads przeprowadzony przez naszą agencję? Skupiamy się przede wszystkim na dogłębnej analizie konta, dzięki czemu jesteśmy w stanie ocenić potencjał i niewykorzystane możliwości rozbudowania konta Google Ads. Na naszym pokładzie mamy Quality Lidera, którego wiedza i gruntowne doświadczenie pozwalają na szybkie zdiagnozowanie i zlokalizowanie błędów na koncie reklamowym Google. Wykorzystując nasz model gwarancji zero-waste, wskazujemy zazwyczaj od 7 aż do 56 nieprawidłowości na audytowanych kontach! Tylko ich całkowite wyeliminowanie i wdrożenie stosownych rozwiązań umożliwia efektywne prowadzenie kampanii reklamowych z nastawieniem na długofalowe rezultaty. W SmartYou przeprowadzamy także bezpłatne audyty analityczno-reklamowe, które określamy mianem Smartcheck. Docelowo przygotowujemy je dla nowych klientów na chwilę przed rozpoczęciem współpracy, aby być w stanie wyestymować potencjał kampanii i zaprojektować konkretną strategię działania.

Obsługa kampanii Google Ads

Obsługa kampanii Google Ads jest przez naszą agencję realizowana w sposób transparentny i kompleksowy. Nad wdrożeniem i optymalizacją działań czuwa cały sztab specjalistów, których bogate doświadczenie, wiedza i nieszablonowe myślenie pozwalają na osiąganie wyników na poziomie co najmniej satysfakcjonującym. Co konkretnie wchodzi w zakres naszych usług? To przede wszystkim:

 • analiza potrzeb i celów biznesowych klienta;
 • wykonanie audytu konta Google Ads i estymacji;
 • zaprojektowanie strategii marketingowej w oparciu o KPI i założony budżet;
 • przygotowanie kreacji i tekstów reklamowych;
 • stworzenie grup odbiorców i zaprojektowanie odpowiednich algorytmów;
 • wdrożenie niezbędnej analityki i założenie dedykowanych kont reklamowych;
 • wdrożenie kampanii Google Ads zgodnie z ustalonymi założeniami;
 • kontrola efektów kampanii;
 • regularna optymalizacja kampanii i poprawa ustawień;
 • raportowanie efektów z kampanii.

Powyższe elementy są oczywiście bardzo ogólne i typowe dla każdego Klienta. Warto jednak dodać, że działamy nieszablonowo i do każdego projektu podchodzimy w pełni indywidualnie, dostosowując zakres usług do potrzeb i specyfiki danego Klienta.

Google Ads

Google Ads – jak ocenić skuteczność kampanii?

Ocena efektywności kampanii Google Ads to przede wszystkim kwestie związane ze wzrostem sprzedaży lub ilością pozyskanych leadów. Jeśli widzisz wzrosty, to kampania działa prawidłowo i wyniki będą wciąż poprawiane! Jak jednak ocenić efektywność z punktu widzenia kluczowych wskaźników kampanii, czyli KPI? Uwagę należy zwrócić przede wszystkim na:

 • wskaźnik zwrotu z wydatków na reklamę (ROAS),
 • cenę za kliknięcie (CPC),
 • liczbę kliknięć;
 • współczynnik CTR
 • współczynnik konwersji,
 • koszt konwersji,
 • liczbę konwersji,
 • wartość konwersji.
 • współczynnik C

Wszystkie te i szereg innych czynników omawiamy z naszymi klientami na comiesięcznych spotkaniach. Prezentujemy wówczas raporty z kampanii za ostatni okres i prezentujemy wnioski, które udało nam się wyciągnąć na podstawie kluczowych czynników. Dzięki temu wiemy, na czym skupić się w pierwszej kolejności, aby działania przyniosły jeszcze lepsze efekty!

Ile kosztuje reklama w Google?

Zastanawiasz się, ile kosztuje reklama w Google? Tak naprawdę wszystko zależy od ciebie: twoich możliwości i oczekiwanych rezultatów. My ze swojej strony możemy zagwarantować, że wykorzystamy twój budżet możliwie najbardziej optymalnie, a koszty kampanii będą stale optymalizowane i obniżane. Oczywiście na bazie swojego doświadczenia i dotychczasowej działalności danej marki jesteśmy w stanie zarekomendować budżet, który pozwoli na szybkie osiągnięcie strategicznych celów. Co ważne, budżet na kampanie Google Ads wpłacasz bezpośrednio na swoje konto Google Ads, a zatem każda złotówka jest przez nas przeznaczana na rozwój i poprawę kampanii.

Co z naszym wynagrodzeniem? Jako że jesteśmy transparentni i dyktujemy naszym Klientom uczciwe stawki, wynagrodzenie naliczamy proporcjonalnie do zainwestowanego budżetu reklamowego. To niezwykle przejrzyste i sprawiedliwe rozwiązanie.

Dla przykładu: jeśli na kampanię chcesz przeznaczyć 9000 zł miesięcznie, nasze wynagrodzenie wynosić będzie 2000 zł netto co miesiąc. Co ważne, w kwocie tej zawarta jest kompleksowa obsługa kampanii i fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji na temat współpracy z zakresu realizacji kampanii Google Ads, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością rozwiejemy twoje wątpliwości i odpowiemy na wszelkie pytania!

Porady i wskazówki

Skorzystaj z innego
punktu widzenia

 • strategia odchodząca od schematów i powielanych szablonów
 • lepsze wyniki dzięki zabezpieczeniu kampanii SmartSkryptami
 • dostęp do beta testów Google’a przed innymi reklamodawcami
 • comiesięczne raporty z podsumowaniem działań oraz planami
 • gwarancja zero-waste zapewniająca ochronę przed marnowaniem budżetu
 • nielimitowany rozwój i optymalizacja konta oraz regularne testy A/B

Jeśli jeszcze zadajesz sobie pytanie...

Dlaczego SmartYou?

 • Google Premium & Meta Business & MS Ads Partner

  • dedykowane wsparcie od Google i Meta
  • wyróżnienie dla najbardziej skutecznych agencji
  • potwierdzone nieszablonowe podejście
 • Odpowiedzialność

  • unikalna gwarancja zero-waste
  • zabezpieczenie kampanii autorskimi SmartSkryptami
  • procedura pogłębionej analizy już na etapie oferty
 • Doświadczenie

  • setki ukończonych kampanii
  • specjalizacja w poprawie wyników
  • działania prowadzone dla 22 branż
 • Uczciwość

  • przejrzysta umowa, bez długoterminowych zobowiązań
  • comiesięczne raporty z podwójną weryfikacją wyników
  • przypisany do projektu zespół

Opinie naszych klientów

Oni nas wybrali

We współpracy ze SmartYou bardzo cenię sobie responsywność oraz doskonałe zrozumienie, w jaki sposób funkcjonuje biznes online. Te dwa elementy sprawiają, że wszelkie ustalenia (nawet strategiczne), przebiegają nadzwyczaj sprawnie - mój czas jest szanowany, a kampania przynosi efekty. Wszystko dzieje się bardzo szybko i działa jak w zegarku!

Michał Starzyński, CEO Zrzutka.pl

Agencja SmartYou od początku współpracy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podchodziła do swoich obowiązków. Otrzymaliśmy od niej pełną analizę i wnioski z dotychczas prowadzonych kampanii naszej firmy. Współpraca przeszła nasze oczekiwania, a w jej wyniku nasza firma osiągnęła wszystkie cele biznesowe. Agencja SmartYou potrafi wsłuchać się w oczekiwania klienta i dobrać odpowiednią strategię. Polecamy!

Agnieszka Pełka-Szajowska, Kierownik działu marketingu Tołpa

Facebook jest dla nas ważnym kanałem reklamowym. Chcieliśmy sprawdzić, jaki rzeczywisty wpływ na sprzedaż w naszym sklepie mają działania reklamowe prowadzone na FB i czy dodatkowe wydatki na ten kanał są opłacalne.

Informacje płynące z wyników Conversion Lift, utwierdziły nas w przekonaniu, że Facebook odgrywa istotną rolę w obecnych działaniach reklamowych, a agencja SmartYou – nasz wieloletni partner, prowadzi dla nas kampanie z nastawieniem na maksymalizację wyników.

Sebastian Lalik, ModBis

Współpracowaliśmy z wieloma agencjami, także międzynarodowymi - agencję SmartYou na ich tle wyróżnia ogromny profesjonalizm w zakresie komunikacji oraz obsługi kampanii, a także zaangażowanie i rzetelność w podejmowanych działaniach. Kampanie w Google Ads i na Facebooku, które SmartYou dla nas prowadzi, są świetnie zaplanowane i przynoszą oczekiwane wyniki. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szczerze rekomendujemy współpracę ze SmartYou.

Magdalena Wytrębowicz, L'Occitane

Specjaliści ze SmartYou pomogli nam w konfiguracji Google Analytics i przekazali cenne uwagi, które wyraźnie zwiększyły konwersję na naszej stronie. Po głębokiej analizie działań konkurencji stworzyli i dopasowali kampanię AdWords do naszej grupy docelowej. SmartYou cechuje bardzo duży profesjonalizm.

Mateusz Tarczyński, CEO Woodpecker

SmartYou jest doskonałym przykładem współpracy opartej na rzetelności i profesjonalizmie. Dzięki umiejętnemu zarządzaniu naszymi kampaniami, agencja zwiększyła liczbę pozyskiwanych zapytań ofertowych przy jednoczesnym zmniejszeniu nakładów i uwagi z naszej strony. Serdecznie polecam.

Joanna Cichosz, CNS Group

Rekomendujemy firmę SmartYou, jako godnego polecenia specjalistę w dziedzinie kampanii Google AdWords. Dzięki starannie opracowanym, wdrożonym i na bieżąco optymalizowanym kampaniom reklamowym, odnotowaliśmy wzrost w ilości zamówień i przekierowaniu ruchu na nasze sklepy. Po ponad rocznej współpracy, polecamy firmę SmartYou jako zespół kompetentnych fachowców.

Agnieszka Ostrowska, AB Bechcicki

SmartYou doskonale radzi sobie z obsługą kampanii w kilkudziesięciu krajach z całego świata. Agencja imponuje nam wiedzą, profesjonalizmem i doświadczeniem. Nadzwyczajnie przyjemna współpraca czyni SmartYou naszym wieloletnim i cenionym partnerem.

Paweł Jasiński, Magently

Ponad półtoraroczna współpraca ze SmartYou pokazała nam, że jest to agencja, do której mamy zaufanie i możemy ją polecić.
W pracy na koncie kierują się indywidualnie dopasowaną strategią, opartą na wyznaczonych celach i określonym budżecie. Sprawiło to, że działania reklamowe w Google Ads są dla nas dochodowe. Systematyczna optymalizacja kampanii przez specjalistów, podtrzymuje ich wysoką skuteczność.

Elżbieta Szymańskia, Modernbud

SmartYou świetnie radzi sobie z prowadzeniem zarówno polskich, jak i zagranicznych kampanii. Patrząc na wyniki ich działań, jesteśmy pewni, że to specjaliści w swoim fachu. Pracownicy wciąż wychodzą z nowymi inicjatywami i odpowiadają na nasze sugestie. Co więcej, świetnie odnajdują się również w aspektach bardziej technicznych, przez co niejednokrotnie pomagali nam w tego typu sytuacjach. Krótko mówiąc, SmartYou to profesjonaliści, którzy dają z siebie 200%.

Sebastian Malec, BookingHost

SmartYou prowadzi dla nas kampanie Google Ads na rynki zagraniczne. Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnej obsługi oraz inicjatywy, którą specjaliści wykazują się przy planowaniu i optymalizowaniu kampanii. Dzięki nim jesteśmy w stanie osiągać coraz lepsze wyniki.

Piotr Maciejewski, CKEditor

Przyznaję, że jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy z agencją SmartYou mimo, że wcześniej nie miałam z działaniami SEM dobrych doświadczeń. Jeszcze przed rozpoczęciem współpracy, otrzymałam od agencji szereg pytań który pozwolił ustalić priorytety i stosunek kosztów do przychodów, aby mieć pewność, że tak samo rozumiemy cel, który przed nami stoi. Widocznie wzrosło zainteresowanie ofertą sklepu i to nie tylko w sezonie, ale także poza nim. Co miesiąc otrzymujemy przejrzyste raporty z działań prowadzonych przez zespół SmartYou który oprócz danych potwierdzonych liczbami uwzględnia plany na nowe kampanie które pozwalają nam docierać do nowych, potencjalnych klientów.

Paulina Pataj, Kierownik działu marketingu Dami Zabawki

Chcieliśmy dotrzeć z naszą ofertą do sprecyzowanej i bardzo konkretnej grupy docelowej. Firmie SmartYou od początku zależało na zrozumieniu naszych celów biznesowych i stworzeniu kampanii, która pomoże je osiągnąć. Teraz wiemy już na pewno, że to się udało. Firma stworzyła reklamy, których efekty przerosły nasze oczekiwania. Będąc z nami w ciągłym kontakcie, szybko wprowadzają zmiany w kampaniach, pracując na jeszcze lepsze wyniki. Szczerze polecamy!

Izabela Rams, Sales & Marketing Director CRYO Science

W tak konkurencyjnej branży w której działa marka Brylove, każde wejście w nowy sezon musi być dopięte na 100%. Od strony ruchu płatnego wiemy, że SmartYou jako nasz wieloletni partner, wywiąże się ze swoich zadań z nawiązką. Współpraca z nimi to pewna inwestycja. Pracownicy agencji angażują się w każdy projekt, podążają za trendami reklamowymi i regularnie testują nowe rozwiązania dostosowując je do naszych potrzeb. Reagują też na wszelkie nasze propozycje i zawsze tłumaczą, czy przyniosą one korzyści. Zdecydowanie polecamy!

Marta Filipovicz, Brylove

Firma SmartYou już w pierwszych miesiącach współpracy wykazała się zaangażowaniem i wprowadziła zmiany, które przełożyły się w znaczący sposób na wyniki naszych kampanii Google Ads. Współpracowaliśmy z wieloma firmami z branży reklamowej i zdecydowanie mogę powiedzieć, że firma Smartyou charakteryzuje się wysokim poziomem profesjonalizmu oraz indywidualnym podejściem.

Paweł Marczyński, Właścicel Thomas It

SmartYou w trakcie współpracy pomogło nam mocno w odpowiednim skalowaniu konwersyjnego ruchu na wszystkich naszych serwisach. Szczególnie efektywnie wykorzystaliśmy kampanie displayowe, które stały się kluczowym składnikiem naszego traffic mixu. Ekipę SmartYou cechuje merytoryczne podejście do prowadzenia kampanii, racjonalność w wyborze ścieżki dojścia do celu oraz bycie na bieżąco z nowymi rozwiązaniami, które pojawiają się na rynku. Polecam!

Maciej Ziemczonek, VP Traffic Acquisition Domodi

Agencja SmartYou podeszła do naszej współpracy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Do wszystkich kwestii podchodzili ze starannością i szybko reagowali  na wszelkie nasze potrzeby. Dzięki swojej wiedzy i prowadzonym optymalizacją  zwiększyliśmy swoje przychody o kilkadziesiąt procent.

Waldemar Bukowski, Dobre Drzwi

SmartYou od dwóch lat systematycznie zwiększa naszą sprzedaż. Wysoko cenimy SmartYou za efekty oraz proaktywne podejście.

Albert Dabiński, Triny

Zacznę od tego, że wcześniej przerobiłem dwie duże agencje do prowadzenia kampanii Google Ads. Pomimo wysokich budżetów na reklamę podejście do klienta w obydwu przypadkach było czysto teoretyczne, nie mające żadnych wartości dodanych w praktyce. Biurokracja, ograniczony kontakt tylko z "opiekunem", kampanie nierzetelnie prowadzone i zaniedbane. Kontakt ze SmartYou pojawił się pierwszy, z propozycją poprowadzenia kampanii Google Ads. Po doświadczeniach z poprzednimi agencjami podszedłem do tematu bardzo sceptycznie, tym bardziej, że to nie ja szukałem agencji, a agencja szukała mnie, klienta.

Dałem się porwać na audyt konta i kampanii Google Ads i to mnie przekonało do tego, aby zaryzykować kolejną zmianę agencyjną. Współpracujemy ze SmartYou od czterech miesięcy i absolutnie nie żałuję podjętej decyzji. To, co uwidacznia się na pierwszy rzut oka to przede wszystkim PRAKTYCZNE podejście do klienta w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Rzetelność prowadzenia kampanii, stałe ulepszenia, stała opieka i monitoring działań jest tutaj bezkonkurencyjny.

Szybko zdecydowałem się na dodatkowe kampanie Facebook Ads i wspólnie pchamy biznes do przodu, zwiększając obroty. Mogę z czystym sumieniem polecić tę agencję, w której klient znaczy coś więcej niż tylko kolejna cyfra na wystawianej fakturze.

Daniel Tryndoch

SmartYou było i jest naszym zaufanym partnerem od blisko 8 lat - przez ten czas pracowali dla nas przy takich serwisach jak Domodi, Allani, Homebook oraz na rynkach zagranicznych we Włoszech, Hiszpanii czy na Ukrainie obsługując markę Stileo czy Homelook. Przez cały ten czas udowadniali, że można im powierzyć pełną kontrolę nad Google Ads, a założone cele będą realizować z nawiązką.

Krzysztof Wierzbicki
Prezes Zarządu Domodi Sp. z o.o. [2011-2018] - domodi.pl, homebook.pl, allani.pl,
Członek Rady Nadzorczj Stileo Sp. z o.o. [od 2014] - stileo.it, stileo.es, stileo.ua, homelook.ua

Po kilku latach samodzielnego prowadzenia kampanii Google Ads, nie mogliśmy oprzeć się wrażeniu, że nie nadążamy za nowymi rozwiązaniami i trendami pojawiającymi się w reklamie internetowej, a przez to nasze działania są dalekie od optymalnych i przepalamy sporą część budżetu.

Wraz z przeprowadzonym rebrandingiem zdecydowaliśmy się powierzyć to zadanie agencji. Rozpoznanie przeprowadzone w branży skłoniło nas do zawiązania się ze SmartYou. Od kiedy kampanie wystartowały obserwujemy wzrost wysokiej jakości ruchu i konwersji, a łączny koszt kampanii i ich obsługi jest dla nas znacznie korzystniejszy.

Bartosz Dworak, budus.pl

SmartYou to nie tylko kompetentni specjaliści, którzy są elastyczni w działaniu i nastawieni na biznes, dzięki czemu reklamy sprzedają, a inwestycja się zwraca od początku współpracy. To także wysoka responsywność oraz profesjonalny kontakt z obsługą klienta. Jesteśmy w regularnym kontakcie z naszą opiekunką Katarzyną, na bieżąco rozmawiamy o tym, co dzieje się w naszej firmie, czego potrzebujemy i co się dzieje w kampaniach. Współpraca ze SmartYou to bardzo dobry wybór.

Mateusz Jakubiec, Oslonaokna.pl

SmartYou to zespół profesjonalistów, których rzetelność i zaangażowanie zrobiło na mnie wrażenie już od pierwszych dni naszej współpracy. Prowadzenie działań performance marketingowych w branży mental health to niełatwe zadanie - wymaga nie tylko delikatności w komunikacji z potencjalnym klientem, ale też umiejętnego dostosowywania contentu do wymagań i obostrzeń nakładanych przez Google Ads i Meta. Fachowcy ze SmartYou stanęli na wysokości zadania w obu tych kwestiach. Serdecznie polecam współpracę z tą agencją :)

Michał Feliks, Board Member, Sensly.com

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy reklamę w serwisie Allegro. Nie obawialiśmy się tego kroku ze względu na ostrożne podejście do testowania nowych kanałów, za które bardzo cenimy współpracę ze SmartYou. Mam poczucie, że nie pozostajemy w tyle, a jednocześnie nie rzucamy się ślepo w nowinki, dzięki czemu rozwijamy się, zachowując wysoki ROAS. Doceniamy również, że znaleźliśmy partnera, któremu ufamy - w naszej współpracy wystarczy przejrzenie raportów co miesiąc i drobne sugestie przy większych zmianach w asortymencie, bo wszystko działa na tyle dobrze, że nie trzeba poświęcać kampaniom stałej uwagi. Nie tylko reklama na Allegro, ale także Facebook i Google Ads są prowadzone przez SmartYou bez zarzutów i przynoszą nam oczekiwane zyski.

Krystian Guz, Dami Zabawki

 • Zrzutka.pl - logo
 • Tołpa
 • ModBis.pl
 • Woodpecker
 • Magently
 • Triny.pl
 • Armadesi logo
 • logo stileo
 • Budus logo
 • Oslona Okna logo
Zobacz realizacje

Zacznij zmiany teraz

Skontaktuj się z nami

Kawa na ławę – dosłownie i w przenośni. Umów się na spotkanie lub skorzystaj z formularza, by zadać dowolne pytanie.

Chcesz poznać wstępny koszt swojej kampanii?
PRZEJDŹ DO FORMULARZA ESTYMACYJNEGO

Piotr Stryjniak dyrektor operacyjny

Piotr Stryjniak
Wróć na górę