Skontaktuj się z nami

+48 500 304 340
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Pokaż moc
specjalisty SEM

SPRAWDŹ OFERTĘ PRACY
Przewiń w dół

Wejdź poziom wyżej z #zero-waste

Jesteś specjalistą SEM? Zmieniaj z nami rynek PPC w Polsce!

 

Misja SmartYou jest ambitna. Chcemy zmieniać rynek PPC poprzez kreowanie standardów branżowych i rozwijanie metodologii zero-waste.

Czym jest zero-waste? Krótko mówiąc, chodzi o to, żeby nie marnować budżetów, czyli stawiać rentowność kampanii reklamowych na pierwszym miejscu, tworząc zasady i narzędzia wspierające pracę specjalistów SEM.

SmartYou to zespół specjalistów PPC, którzy rozwijają zero-waste, tworzą i testują SmartSkrypty wspierające strategów w pracy nad kampaniami. Obsługa klienta, która opiekuje się klientami i dba o to, żeby szanowali czas specjalistów PPC. I marketing, którego celem jest  popularyzacja #zero-waste. Niebawem dołączy do nas kolejny specjalista SEM, z którym wspólnie będziemy zmieniać świat marketingu online. Być może to właśnie Ty masz tę moc!

Jeśli zajmujesz się PPC, masz za sobą projekty z których jesteś dumny, a przede wszystkim chcesz robić coś więcej niż praca nad kampaniami – dowiedz się więcej! 

Dla Ciebie

 • Budżet na rozwój
 • Wynagrodzenie
  6000-8000 netto (B2B)
 • Elastyczny grafik
  (możliwa praca zdalna)
 • Baza wiedzy
 • Multikafeteria
 • Multisport
 • Medicover
 • Wyjścia integracyjne
  (obecnie online ;-)

Rola w naszym zespole

Zobacz, jak to wygląda w praktyce

 1. Ty zajmujesz się kampaniami, a kontaktem z Klientem i sprzedażą specjaliści w tych dziedzinach.
 2. Pracujesz szybciej i efektywniej korzystając z zestawu SmartSkryptów, które automatyzują powtarzalne i mechaniczne czynności w Twojej pracy oraz powiadamiają Cię o wydarzeniach na kontach, które wymagają głębszej analizy.
 3. Poznajesz zero-waste w PPC oraz rozwijasz z nami tę metodologię. 
 4. Pracujesz w środowisku, gdzie PPC  jest na pierwszym miejscu.
 5. Korzystasz z budżetu na szkolenia i masz do dyspozycji  Multisport, Medicover i inne benefity.
 6. Decydujesz, jak chcesz z nami współpracować – zdalnie z każdego miejsca na świecie lub hybrydowo.
 7. Wybierasz umowę o pracę lub kontrakt B2B – co preferujesz.
 8. Otrzymujesz wynagrodzenie w przedziale 5000 – 6650 brutto (UP) lub 6000 – 8000 zł netto (B2B) oraz rozmawiamy o rozwoju Twojego stanowiska.
 1. Poprawiać wyniki Klientów w kampaniach Google Ads, dbając o dotrzymanie gwarancji zero-waste.
 2. Strategicznie podchodzić do paid searcha, analizując, co, kiedy i w jaki sposób wdrażać, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat oraz uważnie analizować dane – z Google Ads, Google Analytics oraz innych dostępnych źródeł, aby jeszcze bardziej poprawiać efekty prowadzonych działań.
 3. Śledzić zmiany w branży, umiejętnie wykorzystywać nowe rozwiązania w kampaniach, które będą w Twoich rękach.
 4. Myśleć o swoich doświadczeniach w PPC z poziomu metodologii i współtworzyć Zero-Waste.
 5. Swobodnie czerpać wiedzę z branżowych materiałów anglojęzycznych i komunikować się mailowo w języku angielskim.
 6. Z łatwością obsługiwać lub uczyć się obsługi Tag Managera i wizualizacji danych w GDS.
 7. Super, jeśli Twoje doświadczenie in-house/agencyjne wynosi minimum 24 miesiące w segmencie performance (masz mniej? pokaż nam, że u Ciebie 1 mc to jak 3 mc u kogoś innego!).
 1. Staramy się stworzyć środowisko pracy, w którym balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym jest priorytetem.
 2. Sprawdzamy, ile Twojego czasu wymagają projekty, nad którymi pracujesz i próbujemy układać prace tak, abyś miał czas na kawę i refleksję nad tym, jak zautomatyzować procesy i się rozwijać jako specjalista.
 3. Stawiamy na dobre relacje w teamie – nawet w czasie pandemii, kiedy w większości pracujemy zdalnie, mamy sposoby na wypicie wspólnej kawy, zjedzenie donata i gry zespołowe w każdy piątek.
 4. Wspieramy Cię, jeśli podróżujesz lub mieszkasz za granicą – nie ograniczamy się do Wrocławia, jesteśmy otwarci na kandydatów pracujących również w pełni zdalnie. Wyobraź sobie, że nasz Marketing Manager jest od 7 miesięcy w Egipcie! 
 5. Wierzymy, że wszystkiego można się nauczyć, a odpowiedni charakter, nastawienie i umiejętność przekuwania pomysłów w czyn stanowią ogromny atut.

3 etapy aby do nas dołączyć

Gotowy? Do startu...SmartYou!

Lubimy jasne zasady – zarówno we współpracy z Klientami, jak i w naszym zespole. Dlatego od razu pokażemy Ci, jak wygląda u nas proces rekrutacji.

 1. Na start: wysyłasz do nas – na adres rekrutacja@smartyou.pl – swoje CV, w tytule wpisujesz „REF01”, a my je czytamy i omawiamy w zespole. Tak, całym zespołem, bo będziesz pracował z nami, a nie z jedną osobą z mitycznej „rekrutacji” 😉 Przy okazji, aby poznać się lepiej, napisz nam jak myślisz, czy jako specjalista masz kontrolę nad automatami w Google Ads? Jeśli uznamy, że w Twoim zgłoszeniu jest moc, zaprosimy Cię na rozmowę.
 2. Połowa drogi: na rozmowie poruszymy tematy ważne dla Ciebie oraz dla nas – chcemy mieć pewność, że obie strony dowiedzą się wszystkiego, co pomoże podjąć decyzję. Jeśli i my, i Ty będziemy „na tak”, przejdziemy do trzeciego etapu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu będziemy „na nie”, otwarcie o tym z Tobą porozmawiamy.
 3. Finał: przygotujemy zadanie, które pomoże nam w ocenie Twoich umiejętności, a później damy Ci feedback i będzie on zdecydowanie bardziej szczegółowy niż „dobrze/źle” 😉

To co, zabierasz się za ostatnie szlify w CV? Niech moc będzie z Tobą! 🙂

Nie zapomnij o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przez mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez SmartYou sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 66/211, 53-030 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista SEM.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV brało udział w przyszłych rekrutacjach dopisz:

“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@smartyou.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w SmartYou sp. z o.o. znajdują się w polityce prywatności.

To nie dla Ciebie?

Jeśli masz większe doświadczenie - napisz do nas i porozmawiajmy co wspólnie możemy zdziałać! Jesteś na początku drogi? Sprawdź nasze ogłoszenie na stanowisko Juniorskie.

Wszystkie ogłoszenia
Wróć na górę