Skontaktuj się z nami

+48 500 304 340
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Pokaż moc
specjalisty SEM

SPRAWDŹ OFERTĘ PRACY
Przewiń w dół

Wejdź poziom wyżej z #zero-waste

Masz minimum 2-lata doświadczenia? Zmieniaj z nami rynek PPC w Polsce!

 

Misja SmartYou jest ambitna. Chcemy zmieniać rynek PPC poprzez kreowanie standardów branżowych i rozwijanie metodologii zero-waste.

Czym jest zero-waste? Krótko mówiąc, chodzi o to, żeby nie marnować budżetów, czyli stawiać rentowność kampanii reklamowych na pierwszym miejscu, tworząc zasady i narzędzia wspierające pracę specjalistów SEM.

SmartYou to zespół specjalistów PPC, którzy rozwijają zero-waste, tworzą i testują SmartSkrypty wspierające strategów w pracy nad kampaniami. Obsługa klienta, która opiekuje się klientami i dba o to, żeby szanowali czas specjalistów PPC. I marketing, którego celem jest  popularyzacja #zero-waste. Niebawem dołączy do nas kolejny specjalista SEM, z którym wspólnie będziemy zmieniać świat marketingu online. Być może to właśnie Ty masz tę moc!

Jeśli zajmujesz się PPC, masz za sobą projekty z których jesteś dumny, a przede wszystkim chcesz robić coś więcej niż praca nad kampaniami – dowiedz się więcej! 

Dla Ciebie

 • Budżet na rozwój
 • Wynagrodzenie
  6000-8000 netto (B2B)
 • Elastyczny grafik
  (możliwa praca zdalna)
 • Baza wiedzy
 • Multikafeteria
 • Multisport
 • Medicover
 • Wyjścia integracyjne
  (obecnie online ;-)

Rola w naszym zespole

Zobacz, jak to wygląda w praktyce

 1. poprawiać wyniki Klientów w kampaniach Google Ads, dbając o dotrzymanie gwarancji zero-waste
 2. strategicznie podchodzić do paid search – co, kiedy i w jaki sposób wdrażać, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat
 3. uważnie analizować dane – z Google Ads, Google Analytics oraz innych dostępnych źródeł, aby jeszcze bardziej poprawiać efekty prowadzonych działań
 4. śledzić zmiany w branży, umiejętnie wykorzystywać nowe rozwiązania w kampaniach, które będą w Twoich rękach
 5. myśleć o swoich doświadczeniach w PPC z poziomu meta i współtworzyć metodologię Zero-Waste
 6. współtworzyć wartościowy content pod marką SmartYou, czyli na przykład wypowiadać się w artykułach na blogu i na naszym fanpage’u
 1. Twoje doświadczenie in-house/agencyjne wynosi minimum 24 miesiące w segmencie performance (masz mniej? pokaż nam, że u Ciebie 1 mc to jak 3 mc u kogoś innego!)
 2. nie było Ci obce długofalowe planowanie pod kątem wyznaczonych celów
 3. sprawdzanie-testowanie-wyciąganie wniosków było wpisane w Twój rytm pracy
 4. poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań zwiększających efektywność działań było dla Ciebie czymś naturalnym, a nie przymusem
 5. Twoje wyniki broniły się same, choć uzasadnienie swoich racji i podejmowanych decyzji też bardzo cenimy
 6. Twoja ręka była zawsze na branżowym pulsie
 7. praca samodzielna i w grupie przychodziła Ci równie łatwo 🙂
 8. Twój angielski pozwalał Ci na swobodne czerpanie wiedzy z materiałów opracowanych w tym języku oraz na zrozumiałą komunikację mailową
 1. Umiesz w prosty sposób tłumaczyć skomplikowane rzeczy
 2. Wiesz, że wizualizacja danych jest ważna – masz doświadczenie w GDS / budowaniu dashboardów w Google Sheets
 3. Używałeś/aś w pracy Google Tag Manager, umiesz z powodzeniem wdrażać kody na popularnych platformach e-commerce
 4. Masz praktyczne doświadczenie ze stronami internetowymi (html / css / java-script)
 5. Masz doświadczenie w innych dziedzinach Digital Marketingu (T-shape marketer)
 6. Władasz angielskim w stopniu bardzo dobrym, zarówno w mowie jak i piśmie
 1. praca w środowisku, gdzie paid search jest na pierwszym miejscu
 2. tworzenie standardów branżowych – Twoja praca nad kampaniami ma znaczenie dla branży PPC
 3. skupienie na swojej pracy – Ty zajmujesz się kampaniami, a kontaktem z Klientem i sprzedażą specjaliści w tych dziedzinach
 4. wygodny fotel, biurko (gdy wrócimy już do biura) niewpędzający w nerwy komputer 😉 w biurze pełnym pracowitych i dających się lubić ludzi.
 5. ciekawe i wielowątkowe projekty dla Klientów, gdzie uczysz się czegoś każdego dnia
 6. wynagrodzenie 6000-8000 netto (B2B)
 7. umowę, jaką preferujesz – UoP, B2B
 8. miejsce przy stole wymiany wiedzy i doświadczeń (sesje EDU), a także dostęp do aktualizowanej bazy wiedzy online & offline
 9. wstęp na atrakcyjne szkolenia i konferencje organizowane przez Google i Facebooka tylko dla najlepszych agencji
 10. budżet szkoleniowy na Twoje potrzeby
 11. przyjazne warunki pracy – elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin, możliwość częściowej lub pełnej pracy zdalnej (obecnie full remote)
 12. pakiet benefitów w formie kafeterii – wybierzesz to, co Ci najbardziej będzie pasowało (do wyboru jest też karta Multisport)
 13. pakiet opieki medycznej Medicover
 14. miejsce na firmowych wyjściach integracyjnych – upodobaliśmy sobie zwiedzanie wrocławskich restauracji 🙂 (czekamy na koniec lockdownu!)

3 etapy aby do nas dołączyć

Gotowy? Do startu...SmartYou!

Lubimy jasne zasady – zarówno we współpracy z Klientami, jak i w naszym zespole. Dlatego od razu pokażemy Ci, jak wygląda u nas proces rekrutacji.

 1. Na start: wysyłasz do nas – na adres rekrutacja@smartyou.pl – swoje CV, w tytule wpisujesz „REF01”, a my je czytamy i omawiamy w zespole. Tak, całym zespołem, bo będziesz pracował z nami, a nie z jedną osobą z mitycznej „rekrutacji” 😉 Przy okazji, aby poznać się lepiej, napisz nam jak myślisz, czy jako specjalista masz kontrolę nad automatami w Google Ads? Jeśli uznamy, że w Twoim zgłoszeniu jest moc, zaprosimy Cię na rozmowę.
 2. Połowa drogi: na rozmowie poruszymy tematy ważne dla Ciebie oraz dla nas – chcemy mieć pewność, że obie strony dowiedzą się wszystkiego, co pomoże podjąć decyzję. Jeśli i my, i Ty będziemy „na tak”, przejdziemy do trzeciego etapu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu będziemy „na nie”, otwarcie o tym z Tobą porozmawiamy.
 3. Finał: przygotujemy zadanie, które pomoże nam w ocenie Twoich umiejętności, a później damy Ci feedback i będzie on zdecydowanie bardziej szczegółowy niż „dobrze/źle” 😉

To co, zabierasz się za ostatnie szlify w CV? Niech moc będzie z Tobą! 🙂

Nie zapomnij o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przez mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez SmartYou sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 66/211, 53-030 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista SEM.

 

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV brało udział w przyszłych rekrutacjach dopisz:

 

“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

 

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@smartyou.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w SmartYou sp. z o.o. znajdują się w polityce prywatności.

To nie dla Ciebie?

Jeśli masz większe doświadczenie - napisz do nas i porozmawiajmy co wspólnie możemy zdziałać! Jesteś na początku drogi? Sprawdź nasze ogłoszenie na stanowisko Juniorskie.

Wszystkie ogłoszenia
Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony akceptujesz jej politykę prywatności. Dowiedz się więcej

OK!