Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Dołącz do nas jako
Młodszy Specjalista Paid Social

SPRAWDŹ OFERTĘ PRACY
Przewiń w dół

Wejdź poziom wyżej z #zero-waste

Niech Twoja kariera nabierze tempa!

 

W SmartYou stawiamy na ciągły rozwój – stawiamy sobie poprzeczkę wyżej i wyżej. Bierzemy udział w szkoleniach i branżowych konferencjach, zdobywamy nowe kwalifikacje i dzielimy się wiedzą w naszym zespole. Dzięki temu możemy pochwalić się wyjątkowymi klientami, z którymi budujemy wieloletnie relacje.

Paid social to nie dodatek do naszej bazowej działalności – to fundament na którym się opieramy i w którym się specjalizujemy. Jeśli zajmujesz się reklamami na Facebooku i/lub na innych platformach social media oraz szukasz (i nie boisz się) wyzwań w tym obszarze – zgłoś się do Nas!

Dla Ciebie

 • Budżet na rozwój
 • Wynagrodzenie
  4200-5500 brutto (UoP)
 • Elastyczny grafik
  (możliwa praca zdalna)
 • Baza wiedzy
 • Multikafeteria
 • Multisport
 • Medicover
 • Wyjścia integracyjne
  (obecnie online ;-)

Rola w naszym zespole

Zobacz, jak to wygląda w praktyce

 1. Pracujesz w środowisku, gdzie PPC jest na pierwszym miejscu. 
 2. Ty zajmujesz się kampaniami, a kontaktem z Klientem i sprzedażą specjaliści w tych dziedzinach.
 3. Pracujesz szybciej i efektywniej korzystając z zestawu SmartSkryptów, które automatyzują powtarzalne i mechaniczne czynności w Twojej pracy oraz powiadamiają Cię o wydarzeniach na kontach, które wymagają głębszej analizy. 
 4. Poznajesz zero-waste w PPC oraz rozwijasz z nami tę metodologię. 
 5. Korzystasz z budżetu na szkolenia i masz do dyspozycji Multisport, Medicover i inne benefity.
 6. Decydujesz, jak chcesz z nami współpracować – zdalnie z każdego miejsca na świecie lub hybrydowo.
 7. Wybierasz umowę o pracę lub kontrakt B2B – co preferujesz.
 8. Otrzymujesz wynagrodzenie w przedziale 4200 – 5500 brutto (UoP) lub 5000 – 6600 zł netto (B2B) oraz rozmawiamy o rozwoju Twojego stanowiska.
 1. Posiadać pierwsze doświadczenia w poruszaniu się po Menedżerze reklam, tworzeniu reklam produktowych i leadowych oraz wykazywać się znajomością dostępnych raportów i statystyk, a także znać zastosowanie narzędzi, takich jak Menedżer sprzedaży lub Menedżer zdarzeń.
 2. Strategicznie podchodzić do paid social – co, kiedy i w jaki sposób wdrażać, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat oraz uważnie analizować dane – z Facebooka, Google Analytics oraz innych dostępnych źródeł, aby jeszcze bardziej poprawiać efekty prowadzonych działań.
 3. Pisać kreatywne i poprawne językowo reklamy w języku polskim.
 4. Swobodnie czerpać wiedzę z branżowych materiałów anglojęzycznych i komunikować się mailowo w języku angielskim.
 5. Super, jeśli Twoje doświadczenie in-house/agencyjne wynosi minimum 6 miesięcy w segmencie performance. Masz mniej doświadczenia? Pokaż nam, że u Ciebie 1 mies. to jak 3 u kogoś innego!
 1. Staramy się stworzyć środowisko pracy, w którym balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym jest priorytetem.
 2. Sprawdzamy, ile Twojego czasu wymagają projekty, nad którymi pracujesz i próbujemy układać prace tak, abyś miał czas na kawę i refleksję nad tym, jak zautomatyzować procesy i się rozwijać jako specjalista.
 3. Stawiamy na dobre relacje w teamie – nawet w czasie pandemii, kiedy w większości pracujemy zdalnie, mamy sposoby na wypicie wspólnej kawy, zjedzenie donata i gry zespołowe w każdy piątek.
 4. Wierzymy, że wszystkiego można się nauczyć, a odpowiedni charakter, nastawienie i umiejętność przekuwania pomysłów w czyn stanowią ogromny atut.

3 etapy aby do nas dołączyć

Gotowy? Do startu...SmartYou!

Lubimy jasne zasady – zarówno we współpracy z Klientami, jak i w naszym zespole. Dlatego od razu pokażemy Ci, jak wygląda u nas proces rekrutacji.

 1. Na start: wysyłasz do nas aplikację na adres rekrutacja@smartyou.pl, a my ją czytamy i omawiamy w zespole. Tak, całym zespołem, bo będziesz pracował nami, a nie z jedną osobą z mitycznej „rekrutacji”. Przy okazji, aby poznać się lepiej, napisz nam: Które ze zmian na FB w 2021 r. wpłynęły znacząco na Twoje działania reklamowe i w jaki sposób?
 2. Połowa drogi: na rozmowie poruszymy tematy ważne dla Ciebie oraz dla nas – chcemy mieć pewność, że obie strony dowiedzą się wszystkiego, co pomoże podjąć decyzję. Jeśli i my, i Ty będziemy „na tak”, przejdziemy do trzeciego etapu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu będziemy „na nie”, otwarcie o tym z Tobą porozmawiamy.
 3. Finał: przygotujemy zadanie, które pomoże nam w ocenie Twoich umiejętności, a później damy Ci feedback i będzie on zdecydowanie bardziej szczegółowy niż „dobrze/źle” 😉

To co, zabierasz się za ostatnie szlify w CV? Niech moc będzie z Tobą! 🙂

Nie zapomnij o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przez mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez SmartYou sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 66/211, 53-030 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista Paid Social.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV brało udział w przyszłych rekrutacjach dopisz:

“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@smartyou.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w SmartYou sp. z o.o. znajdują się w polityce prywatności.

To nie dla Ciebie?

Jeśli masz większe doświadczenie - napisz do nas i porozmawiajmy co wspólnie możemy zdziałać! Jesteś na początku drogi? Sprawdź nasze ogłoszenie na stanowisko Juniorskie.

Wszystkie ogłoszenia
Wróć na górę