Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Dołącz do nas jako
Młodszy Specjalista Paid Social

SPRAWDŹ OFERTĘ PRACY
Przewiń w dół

Wejdź poziom wyżej z #zero-waste

Niech Twoja kariera nabierze tempa!

 

W SmartYou stawiamy na ciągły rozwój – stawiamy sobie poprzeczkę wyżej i wyżej. Bierzemy udział w szkoleniach i branżowych konferencjach, zdobywamy nowe kwalifikacje i dzielimy się wiedzą w naszym zespole. Dzięki temu możemy pochwalić się wyjątkowymi klientami, z którymi budujemy wieloletnie relacje.

Paid social to nie dodatek do naszej bazowej działalności – to fundament na którym się opieramy i w którym się specjalizujemy. Jeśli zajmujesz się reklamami na Facebooku i/lub na innych platformach social media oraz szukasz (i nie boisz się) wyzwań w tym obszarze – zgłoś się do Nas!

Dla Ciebie

 • Budżet na rozwój
 • Wynagrodzenie
  4200-5500 brutto (UoP)
 • Elastyczny grafik
  (możliwa praca zdalna)
 • Baza wiedzy
 • Multikafeteria
 • Multisport
 • Medicover
 • Wyjścia integracyjne
  (obecnie online ;-)

Rola w naszym zespole

Zobacz, jak to wygląda w praktyce

 1. Pracujesz w środowisku, gdzie PPC jest na pierwszym miejscu. 
 2. Ty zajmujesz się kampaniami, a kontaktem z Klientem i sprzedażą specjaliści w tych dziedzinach.
 3. Pracujesz szybciej i efektywniej korzystając z zestawu SmartSkryptów, które automatyzują powtarzalne i mechaniczne czynności w Twojej pracy oraz powiadamiają Cię o wydarzeniach na kontach, które wymagają głębszej analizy. 
 4. Poznajesz zero-waste w PPC oraz rozwijasz z nami tę metodologię. 
 5. Korzystasz z budżetu na szkolenia i masz do dyspozycji Multisport, Medicover i inne benefity.
 6. Decydujesz, jak chcesz z nami współpracować – zdalnie z każdego miejsca na świecie lub hybrydowo.
 7. Wybierasz umowę o pracę lub kontrakt B2B – co preferujesz.
 8. Otrzymujesz wynagrodzenie w przedziale 4200 – 5500 brutto (UoP) lub 5000 – 6600 zł netto (B2B) oraz rozmawiamy o rozwoju Twojego stanowiska.
 1. Posiadać pierwsze doświadczenia w poruszaniu się po Menedżerze reklam, tworzeniu reklam produktowych i leadowych oraz wykazywać się znajomością dostępnych raportów i statystyk, a także znać zastosowanie narzędzi, takich jak Menedżer sprzedaży lub Menedżer zdarzeń.
 2. Strategicznie podchodzić do paid social – co, kiedy i w jaki sposób wdrażać, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat oraz uważnie analizować dane – z Facebooka, Google Analytics oraz innych dostępnych źródeł, aby jeszcze bardziej poprawiać efekty prowadzonych działań.
 3. Pisać kreatywne i poprawne językowo reklamy w języku polskim.
 4. Swobodnie czerpać wiedzę z branżowych materiałów anglojęzycznych i komunikować się mailowo w języku angielskim.
 5. Super, jeśli Twoje doświadczenie in-house/agencyjne wynosi minimum 6 miesięcy w segmencie performance. Masz mniej doświadczenia? Pokaż nam, że u Ciebie 1 mies. to jak 3 u kogoś innego!
 1. Staramy się stworzyć środowisko pracy, w którym balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym jest priorytetem.
 2. Sprawdzamy, ile Twojego czasu wymagają projekty, nad którymi pracujesz i próbujemy układać prace tak, abyś miał czas na kawę i refleksję nad tym, jak zautomatyzować procesy i się rozwijać jako specjalista.
 3. Stawiamy na dobre relacje w teamie – nawet w czasie pandemii, kiedy w większości pracujemy zdalnie, mamy sposoby na wypicie wspólnej kawy, zjedzenie donata i gry zespołowe w każdy piątek.
 4. Wierzymy, że wszystkiego można się nauczyć, a odpowiedni charakter, nastawienie i umiejętność przekuwania pomysłów w czyn stanowią ogromny atut.

3 etapy aby do nas dołączyć

Gotowy? Do startu...SmartYou!

Lubimy jasne zasady – zarówno we współpracy z Klientami, jak i w naszym zespole. Dlatego od razu pokażemy Ci, jak wygląda u nas proces rekrutacji.

 1. Na start: wysyłasz do nas aplikację na adres rekrutacja@smartyou.pl, a my ją czytamy i omawiamy w zespole. Tak, całym zespołem, bo będziesz pracował nami, a nie z jedną osobą z mitycznej „rekrutacji”. Przy okazji, aby poznać się lepiej, napisz nam: Które ze zmian na FB w 2021 r. wpłynęły znacząco na Twoje działania reklamowe i w jaki sposób?
 2. Połowa drogi: na rozmowie poruszymy tematy ważne dla Ciebie oraz dla nas – chcemy mieć pewność, że obie strony dowiedzą się wszystkiego, co pomoże podjąć decyzję. Jeśli i my, i Ty będziemy „na tak”, przejdziemy do trzeciego etapu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu będziemy „na nie”, otwarcie o tym z Tobą porozmawiamy.
 3. Finał: przygotujemy zadanie, które pomoże nam w ocenie Twoich umiejętności, a później damy Ci feedback i będzie on zdecydowanie bardziej szczegółowy niż „dobrze/źle” 😉

To co, zabierasz się za ostatnie szlify w CV? Niech moc będzie z Tobą! 🙂

Nie zapomnij o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przez mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez SmartYou sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 66/211, 53-030 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista Paid Social.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV brało udział w przyszłych rekrutacjach dopisz:

“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@smartyou.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w SmartYou sp. z o.o. znajdują się w polityce prywatności.

To nie dla Ciebie?

Jeśli masz większe doświadczenie - napisz do nas i porozmawiajmy co wspólnie możemy zdziałać! Jesteś na początku drogi? Sprawdź nasze ogłoszenie na stanowisko Juniorskie.

Wszystkie ogłoszenia
Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony akceptujesz jej politykę prywatności. Dowiedz się więcej

OK!