Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Praca, o której chcesz opowiadać
– rodzinie, przyjaciołom, a nawet sąsiadom

Sprawdź, kogo szukamy
Przewiń w dół

Tu chce się pracować

Z nami polubisz poniedziałki

Na pracę przeznaczamy ⅓ doby. To kawał czasu! Dlatego zdecydowanie lepiej pracować z ludźmi, na których można polegać, bo mają wiedzę, potrafią działać jako zespół oraz tworzą fajną atmosferę. A przy tym nie wyklikiwać schematów, tylko robić coś, co naprawdę ma sens i zmienia biznes klientów.

Dołączając do nas, wchodzisz w świat kampanii zero-waste – dbamy o to, by nie marnować powierzonych budżetów. Jest to wyzwanie: napracujesz się przy nim, ale Twój potencjał nie pójdzie na straty. Uczciwy deal, bo przy tym dobrze wynagradzamy pracowników, stawiamy firmowe wyjścia do wrocławskich restauracji, zapewniamy opiekę medyczną Medicover i kafeteryjny pakiet benefitów (czyli wybierasz, co Ci sprawia największą radość. Multisport? – proszę bardzo! Bony do Empiku – załatwione!). Jeśli w Twojej głowie pojawiło się „WOW” lub chociaż „ciekawe, ciekawe”, sprawdź poniższe ogłoszenia 🙂

 • multikafeteria multikafeteria
 • elastyczny grafik (możliwa praca zdalna) elastyczny
  grafik (możliwa praca zdalna)
 • budżet szkoleniowy budżet
  szkoleniowy
 • wsparcie w nauce wsparcie
  w nauce
 • konferencje branżowe konferencje
  branżowe
 • wyjścia integracyjne wyjścia
  integracyjne

Dołącz do nas

Mamy miejsce dla specjalistów

Młodszy Specjalista Paid Social

Młodszy Specjalista Paid Social

Chcesz się rozwijać w paid social? Lubisz nieszablonowe rozwiązania i szukasz miejsca pracy, gdzie budowanie metodologii oraz rozwój osobisty są na pierwszym miejscu? Fantastycznie, porozmawiajmy!

Szczegóły
Specjalista Paid Social

Specjalista Paid Social

Szukasz nowych wyzwań w paid social? Masz apetyt na nieszablonowe rozwiązania, lubisz upraszczać to, co powtarzalne i skupiać się na pracy, która niesie ze sobą realną wartość? Świetnie, porozmawiajmy!

Szczegóły
Specjalista PPC

Specjalista PPC

Szukasz nowych wyzwań w paid search? Masz apetyt na nieszablonowe rozwiązania, lubisz upraszczać to, co powtarzalne i skupiać się na pracy, która niesie ze sobą realną wartość? Świetnie, porozmawiajmy!

Szczegóły
Account Manager

Account Manager

Szukamy doświadczonego Account Managera który chce rozwijać się w obszarze digital marketingu. Potrzebujemy osoby, która widzi siebie w roli pomostu pomiędzy specjalistami PPC, a potrzebami naszych obecnych Klientów. Jeśli lubisz i czerpiesz satysfakcję z pracy z Klientem B2B - odezwij się!

Szczegóły
Account Executive

Account Executive

Szukamy osoby na stanowisko Account Executive. Jeśli chcesz się rozwijać w digital marketingu, a kontakt z Klientem to Twój chleb powszedni - napisz do Nas! Gwarantujemy dużo wiedzy, niebanalne wyzwania i naprawdę wiele sposobności aby nauczyć się wartościowych rzeczy.

Szczegóły
Młodszy Specjalista SEM

Młodszy Specjalista SEM

W SmartYou dzielimy się wiedzą, testujemy nowe rozwiązania i obalamy wiele "best practices". Wszystko po to, aby wypracować własne, lepsze podejście do działań paid search. Jeżeli lubisz i chcesz się dzielić wiedzą, cenisz efekt synergii w zespole, a lepsze wyniki Twoich działań to dla Ciebie skuteczny motywator - napisz do nas.

Szczegóły

Nie widzisz tu ogłoszenia dla siebie?

Napisz, czym się zajmujesz, jak to, co robisz poprawia projekty, kampanie, atmosferę współpracy, a nawet zmienia świat! Może coś wyczarujemy dla Ciebie :)

Napisz do nas
Wróć na górę