Skontaktuj się z nami

+48 500 304 340
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Rób to, co kochasz
– codziennie i z najlepszymi

Sprawdź, kogo szukamy
Przewiń w dół

Tu chce się pracować

Z nami polubisz poniedziałki

Większość z nas poświęca na codzienną pracę ⅓ doby. To kawał czasu! Dlatego tak ważne jest dla nas to, że tworzymy zespół, w którym praca jest przyjemnością, a nie poczuciem straconego czasu.

SmartYou to nie tylko świetni specjaliści – to przede wszystkim wyjątkowi ludzie, wśród których łatwo się odnajdziesz, będziesz rozmawiać nie tylko o pracy i po prostu poczujesz się swobodnie. Jak wśród bliskich. Mamy prostą filozofię – robimy świetną robotę i dobrze się przy tym bawimy. Bo czemu nie?

 • karta Multisport karta
  Multisport
 • elastyczny grafik elastyczny
  grafik
 • sprzęt do pracy sprzęt
  do pracy
 • wsparcie w nauce wsparcie
  w nauce
 • szkolenia i konferencje branżowe szkolenia
  i konferencje branżowe
 • wyjścia integracyjne wyjścia
  integracyjne

Dołącz do nas

Mamy miejsce dla specjalistów

Specjalista SEM

Specjalista SEM

W SmartYou stawiamy na ciągły rozwój – stawiamy sobie poprzeczkę wyżej i wyżej. Bierzemy udział w szkoleniach i branżowych konferencjach, zdobywamy nowe kwalifikacje i dzielimy się wiedzą w naszym zespole. Dzięki temu możemy pochwalić się wyjątkowymi klientami, z którymi budujemy wieloletnie relacje. Nie traktujemy tego jako pracy „od do”, tylko pasję, którą wspólnie się nakręcamy.

Brzmi dobrze, co? Jeśli masz doświadczenie poparte sukcesami w branży SEM, chcesz się bardziej rozwijać i czujesz, że stać Cię na więcej – napisz do nas. Gwarantujemy, że nie będziesz się z nami nudzić.

Szczegóły
Młodszy Specjalista SEM

Młodszy Specjalista SEM

SmartYou jest idealnym miejscem, by wystartować na tym stanowisku. Wszyscy przeszliśmy Twoją ścieżkę i doskonale wiemy, co jest dla Ciebie ważne. Zagwarantujemy Ci opiekę – podzielimy się wiedzą, zadbamy o Twój rozwój i będziemy Cię motywować. Poznasz wyjątkowych klientów i będziesz pracować nad dużymi, ważnymi dla nas projektami.

Chcesz dołączyć do najlepszych? Nie dla Ciebie parzenie kawy, za to nie brakuje Ci zapału do pracy? Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych - napisz do nas.

Szczegóły

Nie znalazłaś(-eś) miejsca dla siebie?

Zajmujesz się czymś innym? Napisz nam, dlaczego brakuje Cię w naszym zespole!

Napisz do nas
Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej

OK!