Skontaktuj się z nami

+48 500 304 340
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę
Marketing

5 powodów, dla których powinieneś skorzystać z Allegro Ads

Reklamy Allegro Ads dają możliwość konkurowania o dwa najwyżej usytuowane miejsca w wynikach wyszukiwania. Korzyści z nich mogą czerpać nie tylko nowi sprzedawcy, ale też ci będący wysoko w rankingach, którzy chcą utrzymać pozycję lidera i nadal walczyć o najwyższe miejsca. Potencjał sprzedażowy, jaki drzemie w Allegro Ads, niewątpliwie jest ogromny.

Przeczytaj więcej
5 powodów, dla których powinieneś skorzystać z Allegro Ads

Zostań pasjonatem Google Ads

Chcesz wiedzieć więcej?
Sprawdź darmowy e-book „Google Ads od podstaw"!

Google AdsFacebook

Jak nie marnować budżetów reklamowych? Wprowadzamy kampanie z gwarancją zero-waste.

Nasze podejście do pracy z Google Ads i Facebook Ads stale ewoluuje. Zmienia się technologia, narzędzia, rynek - my też pomimo wielu lat doświadczenia ciągle uczymy się czegoś nowego. Niemniej idea, która przyświeca nam od lat jest niezmienna. Gdy zaczęliśmy pracować nad nową komunikacją marketingową agencji, szybko zdaliśmy sobie sprawę, że podstawa naszej metodologii była zawsze prosta - nienawidzimy marnowania budżetów reklamowych. Po prostu tego nie znosimy.

Przeczytaj więcej
Jak nie marnować budżetów reklamowych? Wprowadzamy kampanie z gwarancją zero-waste.
Nie pozwól, by koronawirus przejął kontrolę nad Twoim kontem Google Ads Google Ads

Nie pozwól, by koronawirus przejął kontrolę nad Twoim kontem Google Ads

Sytuacja na świecie jest nadzwyczajna i konia z rzędem temu, kto przewidzi wszystkie konsekwencje postępującej pandemii. Linie wykresów giełdowych wybrały się w długie wycieczki na południe, mnóstwo biznesów z dnia na dzień zostało pozbawionych możliwości zarabiania pieniędzy, obywatele w miarę możliwości pozostają w domach. Co to oznacza dla rynku e-commerce w Polsce? W jaki sposób prowadzić kampanie marketingowe? Na co zwrócić uwagę na koncie Google Ads? To ważne pytania, na które szybko musimy znaleźć odpowiedzi.

Przeczytaj więcej
Podsumowanie 2019 – Nowości w Facebook Ads Facebook

Podsumowanie 2019 – Nowości w Facebook Ads

Kolejny rok, kolejne nowości w systemie Facebook Ads. W 2019 roku Facebook mocno skupił się na zwiększeniu przejrzystości działań zarówno dla reklamodawców, jak i użytkowników Facebooka. Nie obyło się jednak bez zmian, które pokazują, że serwis idzie z duchem czasu i chce jeszcze bardziej urozmaicić swoje reklamy - taką nowością są reklamy AR. Wszystkie zmiany, które dotyczyły Facebook Ads znajdziecie w naszym artykule - zapraszamy do lektury.

Przeczytaj więcej
Facebook Attribution – przewodnik po narzędziu Facebook

Facebook Attribution – przewodnik po narzędziu

Prowadząc działania reklamowe w różnych kanałach i na różnych platformach zapewne nie raz zastanawiałeś się jaki mają one faktyczny wpływ na ostateczne wyniki sprzedaży. Zagadkę tę pomoże rozwikłać Facebook Attribution - dowiedz się jakie informacje możesz zyskać korzystając z narzędzia.

Przeczytaj więcej
Załaduj kolejne wpisy Ładuję wpisy
Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony akceptujesz jej politykę prywatności. Dowiedz się więcej

OK!