Skontaktuj się z nami

+48 500 304 340
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Darmowy kurs Google Ads od podstaw

Pobierz darmowy e-book!
Przewiń w dół

Od pewnego czasu widzieliśmy na polskim rynku lukę w aktualnych poradnikach dla początkujących reklamodawców. Dlatego zmieściliśmy na ponad 100 stronach esencję wiedzy o Google Ads (dawniej – Google AdWords). W e-booku znajdziesz podstawowe pojęcia z obszaru działań reklamowych  w Google Ads, a także dowiesz się jak:

 • uruchomić kampanię w sieci wyszukiwania,
 • mierzyć skuteczność (ustawienie konwersji),
 • poruszać się w sieci reklamowej,
 • optymalizować kampanie.

Kurs powstał przede wszystkim dla osób rozpoczynających swoją przygodę z Google Ads. Dzięki e-bookowi „Google Ads od podstaw” szybko zaczniesz tworzyć skuteczne kampanie, które pozwolą Ci zbudować rentowny kanał sprzedaży dla Twojego biznesu.

Pobieram e-booka!
Darmowy kurs Google Ads od podstaw
 • 10 rozdziałów
 • ponad 100 stron praktycznej wiedzy
 • 0 zł - dzielimy się wiedzą za free
 • Ebook bardzo mi się podoba, bo ma przejrzystą, prostą formę i przekazuje skondensowaną treść. Uważam, że jeżeli ktoś naprawdę rozumie dane zagadnienie, to przekazuje je w możliwie najprostszy sposób i w przypadku "Google ads od podstaw" tak właśnie jest. Dobra pozycja dla osób, które chciałyby zacząć z google ads, a nie mają żadnych podstaw. Polecam :)

  ~ Monika Dachowska
 • Dziękuję za e-booka! Swobodnie poruszam się w Google Ads, ale postanowiłam przeczytać materiał, aby w pewnym stopniu odświeżyć wiedzę teoretyczną. Chętnie polecę e-booka osobom początkującym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z Google Ads. Bardzo szanuję osoby, które poświęcają swój czas na edukację innych! To jest niesamowite! Dziękuję.

  ~ Sviatlana Tarhonskaya, PPC Specialist
 • Gruntowna wiedza podana w bardzo przystępnej formie. Trudno o lepszy podręcznik, który przekazuje wartościowe treści w pigułce i nie stanowi tylko broszury reklamowej agencji. Nie można zapomnieć o świetnym składzie e-booka, aż chce się przeglądać. Warto!

  ~ Bartosz, koordynator sprzedaży, początkujący copywriter
 • E-book Google Ads od podstaw wyczerpująco prowadzi przez zawiłości reklamowe Google. Ci, którzy samodzielnie chcą uruchomić i zarządzać swoimi kampaniami zdobędą niezbędną wiedzę. E-book jest solidna podstawą do dalszego pogłębiania wiedzy w tej tematyce i budowaniu coraz lepszych kampanii.

  ~ Dominik Kowalik, Marketing Manager

Zostań pasjonatem Google Ads

Chcesz wiedzieć więcej?
Sprawdź darmowy e-book „Google Ads od podstaw"!

Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony akceptujesz jej politykę prywatności. Dowiedz się więcej

OK!