Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Pokaż moc
specjalisty Paid Social (Performance)

SPRAWDŹ OFERTĘ PRACY
Przewiń w dół

Wejdź poziom wyżej z #zero-waste

Jesteś specjalistą Paid Social? Zmieniaj z nami rynek PPC w Polsce!

 

Misja SmartYou jest ambitna. Chcemy zmieniać rynek PPC poprzez kreowanie standardów branżowych i rozwijanie metodologii zero-waste.

Czym jest zero-waste? Krótko mówiąc, chodzi o to, żeby nie marnować budżetów, czyli stawiać rentowność kampanii reklamowych na pierwszym miejscu, tworząc zasady i narzędzia wspierające pracę specjalistów. 

SmartYou to zespół specjalistów PPC, którzy rozwijają zero-waste, tworzą i testują SmartSkrypty wspierające strategów w pracy nad kampaniami.To również obsługa klienta, która opiekuje się klientami i dba o to, żeby szanowali czas specjalistów PPC. I marketing, którego celem jest  popularyzacja #ZeroWasteMarketing. Niebawem dołączy do nas kolejny specjalista Paid Social, z którym wspólnie będziemy zmieniać świat marketingu online.

Być może to właśnie Ty masz tę moc!

Jeśli zajmujesz się reklamami na Facebooku, masz za sobą projekty z których jesteś dumny, a przede wszystkim chcesz robić coś więcej niż praca nad kampaniami – dowiedz się więcej!

Dla Ciebie

 • Budżet na rozwój
 • Wynagrodzenie
  6200-9000 netto (B2B)
 • Elastyczny grafik
  (możliwa praca zdalna)
 • Baza wiedzy
 • Multikafeteria
 • Multisport
 • Medicover
 • Wyjścia integracyjne
  (obecnie online ;-)

Rola w naszym zespole

Zobacz, jak to wygląda w praktyce

 1. Pracujesz w środowisku, gdzie PPC jest na pierwszym miejscu. 
 2. Ty zajmujesz się kampaniami, a kontaktem z Klientem i sprzedażą specjaliści w tych dziedzinach.
 3. Pracujesz szybciej i efektywniej korzystając z zestawu SmartSkryptów, które automatyzują powtarzalne i mechaniczne czynności w Twojej pracy oraz powiadamiają Cię o wydarzeniach na kontach, które wymagają głębszej analizy. 
 4. Poznajesz zero-waste w PPC oraz rozwijasz z nami tę metodologię. 
 5. Korzystasz z budżetu na szkolenia i masz do dyspozycji Multisport, Medicover i inne benefity.
 6. Decydujesz, jak chcesz z nami współpracować – zdalnie z każdego miejsca na świecie lub hybrydowo.
 7. Wybierasz umowę o pracę lub kontrakt B2B – co preferujesz.
 8. Otrzymujesz wynagrodzenie w przedziale 5200 – 7500 brutto (UoP) lub 6200 – 9000 zł netto (B2B) oraz rozmawiamy o rozwoju Twojego stanowiska.
 1. Poprawiać wyniki Klientów w kampaniach Facebook Ads i innych systemach Paid Social (Linkedin Ads, TikTok Ads etc.), dbając o dotrzymywanie gwarancji zero-waste.
 2. Aktywnie wykorzystywać m. in. Menedżera zdarzeń i Menedżera sprzedaży, tworzyć reklamy produktowe i leadowe oraz optymalizować je pod zdarzenia konwersji, wspierając swoje decyzje dostępnymi statystykami i raportami.
 3. Strategicznie podchodzić do paid social – co, kiedy i w jaki sposób wdrażać, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat oraz uważnie analizować dane – z Facebooka, Google Analytics oraz innych dostępnych źródeł, aby jeszcze bardziej poprawiać efekty prowadzonych działań.
 4. Pisać kreatywne i poprawne językowo reklamy w języku polskim.
 5. Wdrażać podstawowe tagi w Google Tag Managerze i wizualizować dane w Google Data Studio, z wykorzystaniem SuperMetricsa.
 6. Myśleć o swoich doświadczeniach z poziomu metodologii  i współtworzyć zero-waste.
 7. Swobodnie czerpać wiedzę z branżowych materiałów anglojęzycznych i komunikować się mailowo w języku angielskim.
 8. Super, jeśli Twoje doświadczenie in-house/agencyjne wynosi minimum 24 miesiące w segmencie performance. Masz mniej doświadczenia? Pokaż nam, że u Ciebie 1 mies. to jak 3 u kogoś innego!
 1. Staramy się stworzyć środowisko pracy, w którym balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym jest priorytetem.
 2. Sprawdzamy, ile Twojego czasu wymagają projekty, nad którymi pracujesz i próbujemy układać prace tak, abyś miał czas na kawę i refleksję nad tym, jak zautomatyzować procesy i się rozwijać jako specjalista.
 3. Stawiamy na dobre relacje w teamie – nawet w czasie pandemii, kiedy w większości pracujemy zdalnie, mamy sposoby na wypicie wspólnej kawy, zjedzenie donata i gry zespołowe w każdy piątek.
 4. Wspieramy Cię, jeśli podróżujesz lub mieszkasz za granicą – nie ograniczamy się do Wrocławia, jesteśmy otwarci na kandydatów pracujących również w pełni zdalnie. Wyobraź sobie, że nasz Marketing Manager jest od 7 miesięcy w Egipcie! 
 5. Wierzymy, że wszystkiego można się nauczyć, a odpowiedni charakter, nastawienie i umiejętność przekuwania pomysłów w czyn stanowią ogromny atut.

3 etapy aby do nas dołączyć

Gotowy? Do startu...SmartYou!

Lubimy jasne zasady – zarówno we współpracy z Klientami, jak i w naszym zespole. Dlatego od razu pokażemy Ci, jak wygląda u nas proces rekrutacji.

 1. Na start: wysyłasz do nas aplikację, przez formularz aplikacyjny, a my ją czytamy i omawiamy w zespole. Tak, całym zespołem, bo będziesz pracował nami, a nie z jedną osobą z mitycznej „rekrutacji”. Przy okazji, aby poznać się lepiej, napisz nam: Które ze zmian na FB w 2021 r. wpłynęły znacząco na Twoje działania reklamowe i w jaki sposób?
 2. Pierwszy kontakt: z wybranymi osobami umówimy się na krótką (15-20 min) rozmowę online, aby pogłębić nieco informacje zawarte w CV. Na koniec podeślemy krótki test z wiedzy do wypełnienia.
 3. Połowa drogi: na drugiej rozmowie poruszymy tematy ważne dla Ciebie oraz dla nas – chcemy mieć pewność, że obie strony dowiedzą się wszystkiego, co pomoże podjąć decyzję. Jeśli i my, i Ty będziemy „na tak”, przejdziemy do trzeciego etapu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu będziemy „na nie”, otwarcie o tym z Tobą porozmawiamy.
 4. Finał: przygotujemy zadanie, które pomoże nam w ocenie Twoich umiejętności, a później damy Ci feedback i będzie on zdecydowanie bardziej szczegółowy niż „dobrze/źle” 😉

To co, zabierasz się za ostatnie szlify w CV? Niech moc będzie z Tobą! 🙂

Nie zapomnij o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przez mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez SmartYou sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 66/211, 53-030 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista Paid Social.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV brało udział w przyszłych rekrutacjach dopisz:

“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@smartyou.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w SmartYou sp. z o.o. znajdują się w polityce prywatności.

To nie dla Ciebie?

Jeśli masz większe doświadczenie - napisz do nas i porozmawiajmy co wspólnie możemy zdziałać! Jesteś na początku drogi? Sprawdź nasze ogłoszenie na stanowisko Juniorskie.

Wszystkie ogłoszenia
Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony akceptujesz jej politykę prywatności. Dowiedz się więcej

OK!