Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Pokaż moc
specjalisty Paid Social (Performance)

SPRAWDŹ OFERTĘ PRACY
Przewiń w dół

Wejdź poziom wyżej

Z nami rozwiniesz skrzydła

 

Jesteśmy grupą pasjonatów, specjalizujących się w ruchu płatnym, gdzie pomagamy Klientom w osiąganiu kolejnych kamieni milowych w generowaniu sprzedaży online. Robimy to przy pomocy kanałów PPC takich jak Google Ads, Facebook (Meta) czy Microsoft Ads, które prowadzimy zgodnie z autorską metodą zero-waste, zabezpieczając budżety reklamowe naszych Klientów przed marnotrawstwem.

Dla wielu agencji ruch płatny to dodatek – dla nas to fundament naszej działalności. Masz więc pewność, że ten temat traktujemy poważnie, a gromadzony know-how przekuwamy na sukces i zadowolenie naszych Klientów.

Jeśli lubisz wyzwania, masz za sobą projekty z których jesteś dumny i chcesz otoczyć się ludźmi, którzy tak jak Ty specjalizują się w paid social – odezwij się!

Dla Ciebie

 • Budżet na rozwój
 • Wynagrodzenie
  6200-9000 netto (B2B)
 • Praca zdalna
 • Baza wiedzy
 • Multikafeteria
 • Multisport
 • Medicover
 • Wyjścia integracyjne

Rola w naszym zespole

Zobacz, jak to wygląda w praktyce

 1. Pracujesz w środowisku, gdzie PPC jest na pierwszym miejscu. 
 2. Ty zajmujesz się kampaniami, a kontaktem z Klientem i sprzedażą specjaliści w tych dziedzinach.
 3. Będziemy często rozmawiać o tym co działa, a co nie, dokonując w ten sposób transferu wiedzy i ucząc się od siebie wzajemnie.
 4. Korzystasz z budżetu na szkolenia i masz do dyspozycji Multisport, Medicover i inne benefity.
 5. Decydujesz, jak chcesz z nami współpracować – zdalnie lub hybrydowo (Wrocław).
 6. Wybierasz umowę o pracę lub kontrakt B2B – co preferujesz.
 7. Otrzymujesz wynagrodzenie w przedziale 5200 – 7500 brutto (UoP) lub 6200 – 9000 zł netto (B2B) oraz rozmawiamy o rozwoju Twojego stanowiska.
 1. Poprawiać wyniki Klientów w kampaniach Facebook Ads i innych systemach Paid Social (Linkedin Ads, TikTok Ads, Pinterest Ads etc.), dbając o dotrzymywanie gwarancji zero-waste.
 2. Aktywnie wykorzystywać m. in. Menedżera zdarzeń i Menedżera sprzedaży, tworzyć reklamy produktowe i leadowe oraz optymalizować je pod zdarzenia konwersji, wspierając swoje decyzje dostępnymi statystykami i raportami.
 3. Strategicznie podchodzić do paid social – co, kiedy i w jaki sposób wdrażać, aby osiągnąć jak najlepszy rezultat oraz uważnie analizować dane – z Facebooka, Google Analytics oraz innych dostępnych źródeł, aby jeszcze bardziej poprawiać efekty prowadzonych działań.
 4. Pisać kreatywne i poprawne językowo reklamy w języku polskim.
 5. Wdrażać podstawowe tagi w Google Tag Managerze i wizualizować dane w Looker Studio, z wykorzystaniem SuperMetricsa.
 6. Rozwijać wspólnie z nami gwarancję zero-waste.
 7. Swobodnie czerpać wiedzę z branżowych materiałów anglojęzycznych i komunikować się mailowo w języku angielskim.
 8. Super, jeśli Twoje doświadczenie in-house/agencyjne wynosi minimum 24 miesiące w segmencie performance. Masz mniej doświadczenia? Pokaż nam, że u Ciebie 1 mies. to jak 3 u kogoś innego!
 1. Masz realny wpływ na kształt i sposób realizacji zadań – chcemy wspólnie z Tobą określać i rozwijać standardy naszej pracy.
 2. Sprawdzamy, ile Twojego czasu wymagają projekty, nad którymi pracujesz i próbujemy układać prace tak, abyś mógł zadbać o swój rozwój jako specjalista.
 3. Stawiamy na dobre relacje w teamie – choć pracujemy zdalnie to nadal mamy sposoby na wypicie wspólnej kawy, zjedzenie donata czy gry zespołowe w każdy piątek. Organizujemy też spotkania i wyjazdy „w realu”.
 4. Wierzymy, że wszystkiego można się nauczyć, a odpowiedni charakter, nastawienie i umiejętność przekuwania pomysłów w czyn stanowią ogromny atut.

4 kroki, aby do nas dołączyć

Gotowy? Do startu...SmartYou!

Lubimy jasne zasady – zarówno we współpracy z Klientami, jak i w naszym zespole. Dlatego od razu pokażemy Ci, jak wygląda u nas proces rekrutacji.

 1. Na start: wysyłasz do nas aplikację, przez formularz aplikacyjny, a my ją czytamy i omawiamy w zespole. Tak, całym zespołem, bo będziesz pracował nami, a nie z jedną osobą z mitycznej „rekrutacji”. Przy okazji, aby poznać się lepiej, napisz nam: Która z ostatnich aktualizacji w ramach FB Ads wpłyneła pozytywnie na Twoją pracę z kampaniami? Krótko uzasadnij swój wybór
 2. Pierwszy kontakt: z wybranymi osobami umówimy się na krótką (15-20 min) rozmowę online, aby pogłębić nieco informacje zawarte w CV. Na koniec podeślemy krótki test z wiedzy do wypełnienia.
 3. Połowa drogi: przygotujemy zadanie, które pomoże nam w ocenie Twoich umiejętności. Na tym etapie każdy otrzyma od nas feedback, który będzie zdecydowanie bardziej szczegółowy niż „dobrze/źle” 😉
 4. Finał: druga, końcowa rozmowa, to czas, kiedy omówimy zadanie oraz poruszymy tematy ważne dla Ciebie oraz dla nas – chcemy mieć pewność, że obie strony dowiedzą się wszystkiego, co pomoże im podjąć właściwą decyzję.

To co, zabierasz się za ostatnie szlify w CV? Niech moc będzie z Tobą! 🙂

Nie zapomnij o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przez mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez SmartYou sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 66/211, 53-030 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista Paid Social.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV brało udział w przyszłych rekrutacjach dopisz:

“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@smartyou.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w SmartYou sp. z o.o. znajdują się w polityce prywatności.

To nie dla Ciebie?

Jeśli masz większe doświadczenie - napisz do nas i porozmawiajmy co wspólnie możemy zdziałać! Jesteś na początku drogi? Sprawdź nasze ogłoszenie na stanowisko Juniorskie.

Wszystkie ogłoszenia
Wróć na górę