Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Brandowe słowa kluczowe

Przewiń w dół

słownik marketingowy

Brandowe słowa kluczowe

Brandowe słowa kluczowe

Brandowe słowa kluczowe (z ang. branded keywords), to hasła zawierające nazwę marki występującą samodzielnie lub w połączeniu z konkretnym produktem. Takie frazy wpisują najczęściej w wyszukiwarkę internetową klienci, którzy mają już wiedzę o firmie lub jej asortymencie. Pozycjonowanie witryny internetowej marki używając brandowych słów kluczowych, jest bardzo korzystne, ponieważ daje wysoki współczynnik konwersji.

Brandowe słowa kluczowe – pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony internetowej wykorzystując do tego brandowe słowa kluczowe, można realizować na dwa sposoby. Pierwszy z nich odnosi się do sprowadzania organicznego ruchu na daną witrynę. W takim przypadku firmowa strona pojawi się na jednej z pierwszych pozycji po wpisaniu frazy kluczowej w Google. Druga opcja to skorzystanie z kampanii Google Ads, które zagwarantuje pewność pojawienia się strony internetowej w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu hasła związanego z marką.

Brandowe słowa kluczowe – dlaczego są ważne?

Wykorzystanie brandowych słów kluczowych w kontekście pozycjonowania jest istotne, ponieważ dzięki nim potencjalny klient szybko odnajdzie to, czego szuka w związku z daną marką. Takie działanie może przełożyć się bezpośrednio na przejście konsumenta do kolejnego etapu w lejku sprzedażowym, a finalnie do skorzystania z oferty firmy.

Słownik marketingowy

Dziękujemy za odwiedzenie e-marketingowego słownika pojęć SmartYou. Mamy nadzieję, że dowiesz się z niego mnóstwa ciekawych rzeczy i poszerzysz swoją wiedzę o reklamie w internecie.

Sprawdź pozostałe hasła słownika marketingowego!

Zacznij zmiany teraz

Skontaktuj się z nami

Kawa na ławę – dosłownie i w przenośni. Umów się na spotkanie lub skorzystaj z formularza, by zadać dowolne pytanie.

Chcesz poznać wstępny koszt swojej kampanii?
PRZEJDŹ DO FORMULARZA ESTYMACYJNEGO

Piotr Stryjniak dyrektor operacyjny

Piotr Stryjniak
Wróć na górę