Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Firebase

Przewiń w dół

słownik marketingowy

Firebase

Firebase

Firebase to usługa od Google, która funkcjonuje w formie platformy. To narzędzie bardzo usprawnia pracę deweloperom. Pozwala im jeszcze szybciej tworzyć aplikacje mobilne i internetowe. Dodatkowym atutem jest możliwość integracji platformy z innymi narzędziami, natomiast z poziomu samej aplikacji użytkownik ma również dostęp do wielu pomocnych funkcji.

Firebase – jak działa?

Dużą zaletą funkcjonowania Firebase jest synchronizowanie bazy danych w czasie rzeczywistym. Programiści mogą przechowywać zebrane dane w sposób elastyczny i skalowany, ponieważ baza korzysta z modelu zorientowanego na dokumenty NoSQL. Dzięki temu mamy pewność, że magazynowane i analizowane informacje są wartościowe, ponieważ są najbardziej aktualne.

Firebase – wykorzystanie

Dzięki możliwości zintegrowania Firebase z innymi usługami Google, to narzędzie chętnie wykorzystywane jest przez osoby tworzące kampanie Google Ads oraz zarządzające Google Analytics. Dzięki temu można tworzyć m.in. niestandardowe grupy odbiorców czy oznaczać konwersję w kampaniach reklamowych.

Słownik marketingowy

Dziękujemy za odwiedzenie e-marketingowego słownika pojęć SmartYou. Mamy nadzieję, że dowiesz się z niego mnóstwa ciekawych rzeczy i poszerzysz swoją wiedzę o reklamie w internecie.

Sprawdź pozostałe hasła słownika marketingowego!

Zacznij zmiany teraz

Skontaktuj się z nami

Kawa na ławę – dosłownie i w przenośni. Umów się na spotkanie lub skorzystaj z formularza, by zadać dowolne pytanie.

Chcesz poznać wstępny koszt swojej kampanii?
PRZEJDŹ DO FORMULARZA ESTYMACYJNEGO

Piotr Stryjniak dyrektor operacyjny

Piotr Stryjniak
Wróć na górę