Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Google Moja Firma

Przewiń w dół

słownik marketingowy

Google Moja Firma

Google Moja Firma jest darmowym narzędziem, które umożliwia stworzenie i zarządzanie firmowym profilem w przestrzeni Google. Taka forma wizytówki sprawia, że przedsiębiorstwo pojawia się w wyszukiwarce oraz Google Maps. Dzięki temu w prosty sposób można przekazać potencjalnemu klientowi ważne informacje o lokalizacji i działalności firmy. Posiadanie wizytówki umożliwia również wchodzenie w interakcje z odbiorcami poprzez odpowiadanie na zamieszczane przez nich opinie.

Google Moja Firma – informacje zawarte w firmowej wizytówce

Przy pomocy Google Moja Firma szybko i bardzo prosto można stworzyć profil firmy, wyróżniając się dzięki temu w wyszukiwarce internetowej. Wystarczy uzupełnić przygotowany formularz krok po kroku, aby po pozytywnej weryfikacji pojawić się wynikach wyszukiwania i Google Maps. Można zamieścić między innymi informacje o nazwie firmy, numerze telefonu lub adresie mailowym, lokalizacji, godzinach otwarcia oraz stronie internetowej.

Google Moja Firma – pełna personalizacja i zwiększenie widoczności

Zarządzanie wizerunkiem przedsiębiorstwa z poziomu Google Moja Firma daje możliwość pełnej personalizacji wprowadzanych informacji. Wykorzystując digital marketing, możesz łatwo sprowadzić nowych użytkowników na stronę internetową zawartą w wizytówce. To również możliwość zainteresowania potencjalnych klientów, znajdującą się na profilu firmy ofertą.

Słownik marketingowy

Dziękujemy za odwiedzenie e-marketingowego słownika pojęć SmartYou. Mamy nadzieję, że dowiesz się z niego mnóstwa ciekawych rzeczy i poszerzysz swoją wiedzę o reklamie w internecie.

Sprawdź pozostałe hasła słownika marketingowego!

Zacznij zmiany teraz

Skontaktuj się z nami

Kawa na ławę – dosłownie i w przenośni. Umów się na spotkanie lub skorzystaj z formularza, by zadać dowolne pytanie.

Chcesz poznać wstępny koszt swojej kampanii?
PRZEJDŹ DO FORMULARZA ESTYMACYJNEGO

Piotr Stryjniak dyrektor operacyjny

Piotr Stryjniak
Wróć na górę