Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę
Lista artykułów

Co oznacza status Google Partner i Partner Premium?

 • Autor: Katalina May
 • Aktualizacja:

Status certyfikowanego partnera Google czy Partnera Premium, którym może pochwalić się zaledwie 3% firm obsługujących Google Ads, to jeden z istotnych kryteriów wyboru agencji marketingowej. Co to oznacza z perspektywy klienta agencji? Jakie korzyści niesie za sobą współpraca z autoryzowanym partnerem Google? Dlaczego status Partnera Premium to największe wyróżnienie? 

Przeczytaj również:

10 wskazówek, jak wybrać agencję marketingową

10 wskazówek, jak wybrać agencję marketingową

 • Jakie kryteria warto wziąć pod uwagę?
 • Które informacje na stronie internetowej są istotne?
 • Na co zwrócić uwagę w czasie rozmowy z agencją?

czytaj więcej

Czym jest status Partnera Google

Status Partnera Google to odznaczenie, które otrzymują agencje reklamowe wykazujące się najlepszymi wynikami kampaniach w Google Ads, czyli m. in. w wyszukiwarce Google, na Youtube, w Gmailu i w sieci partnerskiej Google (Google Display Network), do której witryny zgłaszają się poprzez program Google AdSense. Google monitoruje wydawane budżety i wyniki kampanii – stanowią one podstawę do tego, żeby wyłonić najskuteczniejszych partnerów i uhonorować ich tytułami “Google Partner” i “Google Partner Premium”.

Jako SmartYou cieszymy się z korzyści ze statusu Partnera Google Premium odkąd jest przyznawany w Polsce. To między innymi kupony na pierwszą kampanię o wartości 1200 zł czy dostęp do narzędzi w wersjach beta, które pozwalają na tworzenie przewag konkurencyjnych w kampaniach. Sam tytuł traktujemy jako nagrodę za rozwój metodologii zero-waste, której zawdzięczamy wysoki wynik optymalizacji kampanii.


Piotr Stryjniak, Właściciel & Dyrektor Operacyjny SMARTYOU

Tajniki Marketingu Zero-Waste!

Dowiedz się, czym jest GWARANCJA ZERO-WASTE w kampaniach online i poznaj instrukcję, jak NIE MARNOWAĆ budżetu reklamowego:
 • jak zwiększyć sprzedaż, zachowując ten sam budżet na reklamy Google i Facebook
 • jak zmniejszyć koszty reklam w duchu Zero-Waste, poprawiając sprzedaż
czytaj więcej

Różnice pomiędzy statusem Google Partner i Partner Premium

Agencje odznaczone jako partnerzy Google to firmy, które uzyskują wynik optymalizacji kampanii w Google Ads powyżej 70% i wydają na kontach minimum 10 000 USD w ciągu 90 dni. To oznacza również, że przynajmniej połowa specjalistów pracujących w panelu musi obsługiwać budżet w wysokości co najmniej 500 USD. Nie bez znaczenia jest fakt, że wymaga się od nich również posiadania chociaż jednego certyfikatu Google z każdej kategorii produktu. 

Jak łatwo się domyślić tytuł “Google Premium Partner” to kolejne w hierarchii odznaczenie dla agencji. Otrzymuje je zaledwie 3% podmiotów w każdym kraju. Poza tym, że spełniają oni wszystkie wymagania dla zwykłego partnera, wyróżnia ich najwyższy poziom satysfakcji i zaufania klientów – Google wyłania ich, oceniając wzrost liczby klientów i utrzymanie obecnych w skali roku. Wymogiem jest również zróżnicowany wachlarz usług.

Przeczytaj również:

SmartYou z metodą zero-waste w PPC wśród 3% najlepszych agencji wg Google

SmartYou z metodą zero-waste w PPC wśród 3% najlepszych agencji wg Google

 • Zero-waste a kwalifikacja do Google Partners
 • Google Partner Premium – korzyści dla klientów agencji

czytaj więcej

Status Google Partner z perspektywy klienta agencji reklamowej

Z naszej perspektywy autoryzacja firmy przez Google na Partnera, a najlepiej Partnera Premium, to jedno z ważnych kryteriów wyboru agencji marketingowej. Oczywiście możesz trafić na firmę, która oferuje wysoką jakość usług w Google Ads, ale nie spełnia wymagań Google, bo na przykład dopiero się rozwija. Nie mniej jednak certyfikacja świadczy o szeregu atutów, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze agencji reklamowej:

 1. Status Google to dla Ciebie potwierdzenie, że w agencji pracują certyfikowani specjaliści Google Ads. 
 2. Tytuł partnera Google jest dowodem na to, że kampanie są w dobrych rękach – ich wynik optymalizacji przekracza 70%. 
 3. Dzięki odznaczeniom Google Partner i Google Partner Premium masz pewność, że inne firmy zaufały agencji, powierzając jej swoje budżety reklamowe, które wynoszą ponad 10 000 USD/90 dni. 
 4. Autoryzowane agencje posiadają dedykowane wsparcie konsultantów Google – możesz liczyć na dodatkowe analizy branżowe, a w razie problemów z kampanią, Twój specjalista Google Ads nie będzie stał w kolejce do supportu.

Status Partnera Premium to gwarancja dostępu do narzędzi i funkcjonalności beta – dzięki nim Twoje kampanie PPC mogą osiągnąć realną przewagę konkurencyjną.

Dowiedz się więcej na temat benefitów dla agencji reklamowych ze statusem Google Partner i Google Partner Premium na stronie Google. Więcej informacji na temat klasyfikacji do programu Google znajdziesz tutaj

Szukasz agencji do obsługi kampanii Google Ads? Sprawdź naszą ofertę. 

Podziel się:
Obserwuj nas:
Kategorie: Bez kategorii

poradnik dla marek modowych

Szukasz sposobu na zwiększenie sprzedaży?
Performance marketing szyty na miarę

Wiemy, że przy dynamicznym rozwoju branży fashion w e-commerce, konieczne jest dopracowanie działań w digitalu do perfekcji – począwszy od strony internetowej, aż po płatne działania reklamowe. W publikacji wyodrębniliśmy cztery sekcje, na podstawie których będziesz mógł rozwinąć działania online swojego sklepu

Poczekaj, to nie wszystko!

Polecane artykuły

Wróć na górę