Skontaktuj się z nami

+48 500 304 340
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę
Lista artykułów

Co się stało z moim z Wynikiem Jakości?

home_alone_macaulay_culkin_kevin_mccallister_boy_fear_shout_fright_346_1600x1200Jeżeli ostatnimi czasy zauważyliście zmiany w Wyniku Jakości i co gorsza, są to zmiany negatywne, zapewne zachodzicie w głowę co stało się z Waszym kontem.

Błędy w optymalizacji? Może zbyt rzadko wprowadzane zmiany? Problemów nie powinniśmy szukać po Naszej stronie ponieważ winne jest samo… Google.

Dzisiaj, na oficjalnym koncie Google AdWords, została ogłoszona zmiana w zliczaniu Quality Score. Zmiany mają na celu lepsze odzwierciedlenie wyświetlanego Wyniku Jakości (na poziomie słów kluczowych) co zapewne przełoży się na ich większą różnorodność (dotychczas przy dobrze zarządzanym koncie dominowały 7 oraz 10 natomiast 8 czy 9 były bardzo rzadko spotykane).

W komunikacie Google zastrzega, że sam mechanizm zliczania Wyniku Jakości nie uległ zmianie. Osobiście jednak uważam, że takie tłumaczenie nie do końca przekona każdego (czyt. Klientów agencji).

Pozostaje tylko mieć nadzieje, że wprowadzone zmiany faktycznie pomogą w ocenie działań optymalizacyjnych na koncie.

Obserwuj nas:
Kategorie: Google AdWords

Czy wiesz, że?

Interesujesz się reklamą?
Polub nas na Facebooku

Najnowsze wiadomości, inspirujące cytaty i rozbrajające komentarze na temat marketingu – na naszym Facebooku znajdziesz to i wiele więcej. Dołącz do fanów, by poszerzyć swoją wiedzę o reklamie i być na bieżąco!

Poczekaj, to nie wszystko!

Polecane artykuły

Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej

OK!