Skontaktuj się z nami

+48 500 304 340
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę
Lista artykułów

Mamy to! SmartYou finalistą Google Partners Premier Awards 2018

Nasza agencja została nominowana do finału corocznego wydarzenia Google Partners Premier Awards 2018 w kategorii „Shopping Innovation”. Jesteśmy mega dumni i szczęśliwi, że nasza praca została doceniona w tak prestiżowym konkursie. Wielki finał, w którym to będziemy mieli okazję uczestniczyć, odbędzie się podczas Google Partners Accelerate 15-18 października w Dublinie.

Gratulujemy wszystkim finalistom, a w szczególności bardzo mocnej obsadzie z Polski, która zebrała łącznie aż 19 nominacji w 6-ciu kategoriach. Polska była drugim krajem (po UK) z największą liczbą nominacji!

Chcielibyśmy również podziękować naszemu Klientowi, Homebook – projekty i wystrój wnętrz , bez którego ta nominacja nie byłaby możliwa. Wkrótce opublikujemy studium przypadku, gdzie w efekcie podjętych działań zwiększyliśmy liczbę transakcji o 173% oraz przychody o 122%.

Listę finalistów znajdziecie pod tym adresem.

 

 

Obserwuj nas:
Kategorie: Wydarzenia

Czy wiesz, że?

Interesujesz się reklamą?
Polub nas na Facebooku

Najnowsze wiadomości, inspirujące cytaty i rozbrajające komentarze na temat marketingu – na naszym Facebooku znajdziesz to i wiele więcej. Dołącz do fanów, by poszerzyć swoją wiedzę o reklamie i być na bieżąco!

Poczekaj, to nie wszystko!

Polecane artykuły

Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony akceptujesz jej politykę prywatności. Dowiedz się więcej

OK!