Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Dołącz do nas jako
Account Executive

SPRAWDŹ OFERTĘ PRACY
Przewiń w dół

Dołącz do teamu SmartYou!

Szukasz czegoś więcej niż miejsce pracy?

SmartYou to grupa pasjonatów, specjalizujących się w ruchu płatnym, gdzie pomagamy Klientom w osiąganiu kolejnych kamieni milowych w generowaniu sprzedaży online. Robimy to przy pomocy kanałów PPC takich jak Google Ads, Facebook czy Microsoft Ads, które prowadzimy zgodnie z autorską metodą #zero-waste, zabezpieczając budżety reklamowe naszych Klientów przed marnotrawstwem.

Szukamy osoby na stanowisko Account Executive. Jeśli chcesz się rozwijać w digital marketingu, a kontakt z Klientem to Twój chleb powszedni – dobrze trafiłeś. Dużo wartościowej wiedzy, niebanalne wyzwania i wiele okazji aby nauczyć się czegoś naprawdę wartościowego. Wierzymy, że nie tylko przyjmiesz standardy naszej pracy ale będziesz je współtworzył i rozwijał wspólnie z nami.

Z naszej strony otrzymasz pełne zaangażowanie, wzajemną konfrontację pomysłów, obustronną, konstruktywną krytykę i granie do tej samej bramki. Na koniec dnia nasz cel jest wspólny, a satysfakcja z pracy powinna być obopólna. I mamy ogromną nadzieję, że tak właśnie będzie!

Dla Ciebie

 • Budżet na rozwój
 • Wynagrodzenie
  4300-5500 brutto (UoP)
 • Elastyczny grafik
 • Baza wiedzy
 • Multikafeteria
 • Multisport
 • Medicover
 • Wyjścia & Wyjazdy
  integracyjne

Rola w naszym zespole

Sprawdź, czego się spodziewać

 1. Sprawna i płynna komunikacja z naszymi Klientami i pomaganie im w odnalezieniu się w meandrach digital marketingu.
 2. Rozumienie ich potrzeb biznesowych m.in. poprzez zamienianie pojawiających się pytań w rzeczowe i konkretne odpowiedzi.
 3. Dbanie o jak najlepsze doświadczenie Klienta na każdym etapie współpracy.
 4. Łączenie oczekiwań z możliwościami ich realizacji po stronie naszych Specjalistów PPC. 
 5. Wspólne tworzenie SmartYou jako miejsca, w którym praca przynosi nam radość, a jej efekty realną korzyść naszym Klientom.
 1. Twoje doświadczenie w pracy z klientem B2B na podobnym stanowisku wynosiło przynajmniej 12 miesięcy.
 2. Twoja dotychczasowa praca była ukierunkowana na realizację celów (np. w oparciu o cele zakładane przez klienta lub inne KPI).
 3. Umiejętności które posiadasz pozwalały Ci na dobre i efektywne zarządzanie własną pracą i projektami nad którymi będziesz czuwać.
 4. Tłumaczenie rzeczy skomplikowanych w bardziej “zjadliwy” sposób nie stanowiło dla Ciebie problemu. 
 5. Praca samodzielna i w grupie przychodziła Ci równie łatwo, ponieważ będziesz pracować nad rozwojem Klientów ze Specjalistami zajmującymi się PPC.
 6. Twój poziom języka angielskiego pozwolił na czerpanie wiedzy oraz sprawną komunikację mailową.
 7. W twojej narzędziowni znalazły się programy ze stajni Google (gmail, sheets, docs etc.).
 1. Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży marketingu online.
 2. Potrafisz analizować potrzeby Klienta i masz umiejętności sprzedażowe przydatne przy rozszerzaniu zakresu współpracy.
 3. Znasz specyfikę i zasady działania Google Ads, Google Analytics, FB Ads czy innych narzędzi reklamowych.
 4. Znasz i korzystasz ze Slacka czy Clickup’a.
 5. Posługujesz się j. angielskim w stopniu bardzo dobrym, zarówno w mowie jak i piśmie.
 1. Wynagrodzenie 4300-5500 brutto (UoP) lub 5150-6600 netto (B2B) w zależności od doświadczenia.
 2. Umowa, jaką preferujesz – UoP, B2B.
 3. Przyjazne warunki pracy – elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin, możliwość częściowej lub pełnej pracy zdalnej.
 4. Ciekawe i wielowątkowe projekty dla Klientów, gdzie uczysz się czegoś każdego dnia.
 5. Miejsce przy stole wymiany wiedzy i doświadczeń (sesje EDU), a także dostęp do aktualizowanej bazy wiedzy online & offline.
 6. Wstęp na atrakcyjne szkolenia i konferencje organizowane przez Google i Facebooka tylko dla najlepszych agencji.
 7. Budżet szkoleniowy na Twoje potrzeby.
 8. Pakiet benefitów w formie kafeterii – wybierzesz to, co Ci najbardziej będzie pasowało (do wyboru jest też karta Multisport).
 9. Pakiet opieki medycznej Medicover.
 10. Miejsce na firmowych wyjściach oraz wyjazdach integracyjnych.

3 etapy, aby do nas dołączyć

Gotowy? SmartYou!

Cenimy transparentność i jasne zasady – zarówno we współpracy z Klientami jak i w naszym zespole. Dowiedz się jak wygląda u nas proces rekrutacji:

 1. Na start: wysyłasz do nas swoje dane, przez formularz aplikacyjny, a my je czytamy i omawiamy w zespole. Tak, całym zespołem, bo będziesz pracował nami, a nie z jedną osobą z mitycznej „rekrutacji”. Przy okazji, aby poznać się lepiej, napisz nam: Co Twoim zdaniem jest najważniejsze w budowaniu dobrej i efektywnej relacji z Klientem B2B??
 2. Połowa drogi: na rozmowie poruszymy tematy ważne dla Ciebie oraz dla nas – chcemy mieć pewność, że obie strony dowiedzą się wszystkiego, co pomoże podjąć decyzję. Jeśli i my, i Ty będziemy „na tak”, przejdziemy do trzeciego etapu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu będziemy „na nie”, otwarcie o tym z Tobą porozmawiamy.
 3. Finał: Spotykamy się ponownie i otrzymujesz od nas zadanie, które pomoże nam w ocenie Twoich umiejętności. Na koniec damy Ci feedback i będzie on zdecydowanie bardziej szczegółowy niż „dobrze/źle”.

Po 2-gim i 3-cim etapie odezwiemy się do każdej osoby, która poświęciła nam swój czas. Przy zadaniu – udzielimy szczegółowego feedbacku.

Nie zapomnij o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przez mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez SmartYou sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 66/211, 53-030 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Account Executive.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV brało udział w przyszłych rekrutacjach, dopisz:

“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@smartyou.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w SmartYou sp. z o.o. znajdują się w polityce prywatności.

To nie dla Ciebie?

Potrzebujemy także specjalistów z innych dziedzin. Sprawdź, kogo szukamy!

Wszystkie ogłoszenia
Wróć na górę