Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Dołącz do nas jako
Account Manager (Opiekun Klienta)

SPRAWDŹ OFERTĘ PRACY
Przewiń w dół

Dołącz do teamu SmartYou!

Szukasz czegoś więcej niż miejsce pracy?

SmartYou to grupa pasjonatów, specjalizujących się w ruchu płatnym, gdzie pomagamy Klientom w osiąganiu kolejnych kamieni milowych w generowaniu sprzedaży online. Robimy to przy pomocy kanałów PPC takich jak Google Ads, Facebook czy Microsoft Ads, które prowadzimy zgodnie z autorską metodą #zero-waste, zabezpieczając budżety reklamowe naszych Klientów przed marnotrawstwem. Niedawno otrzymaliśmy nominację w prestiżowym konkursie European Search Awards w kategorii „Best Small PPC Agency”.

Do naszego zespołu szukamy Account Managera, który widzi siebie w roli pomostu pomiędzy specjalistami PPC, a potrzebami naszych obecnych Klientów. Pracujemy ze sklepami internetowymi, a mieliśmy przyjemność obsługiwać m.in. takie firmy jak Domodi, Homebook czy L’occitane. 

Gwarantujemy pełne zaangażowanie z naszej strony, wzajemną konfrontację pomysłów, obustronną, konstruktywną krytykę i granie do tej samej bramki. Na koniec dnia nasz cel jest wspólny, a satysfakcja z pracy powinna być obopólna. I mamy ogromną nadzieję, że tak właśnie będzie!

Dla Ciebie

 • Budżet na rozwój
 • Wynagrodzenie
  6000-8600 brutto (UoP)
 • Elastyczny grafik
 • Baza wiedzy
 • Multikafeteria
 • Multisport
 • Medicover
 • Wyjścia & Wyjazdy
  integracyjne

Rola w naszym zespole

Sprawdź, czego się spodziewać

 1. Rozumienie potrzeb biznesowych naszych Klientów i pomaganie im w odnalezieniu się w meandrach digital marketingu.
 2. Czuwanie nad sprawną i płynną komunikacją i zamienianie pojawiających się pytań w rzeczowe i konkretne odpowiedzi.
 3. Dbanie o jak najlepsze doświadczenie Klienta na każdym etapie współpracy oraz łączenie oczekiwań z możliwościami w ich realizacji po stronie naszych Specjalistów PPC. 
 4. Cykliczna praca nad efektywnością oraz doskonaleniem procesów obsługi Klienta.
 5. A przede wszystkim wspólne tworzenie SmartYou jako miejsca, w którym praca przynosi nam radość, a jej efekty realną korzyść naszym Klientom.
 1. Twoje doświadczenie w pracy z klientem B2B na podobnym stanowisku wynosiło przynajmniej 24 miesiące.
 2. Twoja dotychczasowa praca była ukierunkowana na realizację celów (np. w oparciu o cele zakładane przez klienta lub inne KPI).
 3. Umiejętności które posiadasz pozwalały Ci na dobre i efektywne zarządzanie własną pracą i projektami nad którymi będziesz czuwać.
 4. Tłumaczenie rzeczy skomplikowanych w bardziej “zjadliwy” sposób nie stanowiło dla Ciebie problemu. 
 5. Praca samodzielna i w grupie przychodziła Ci równie łatwo, ponieważ będziesz pracował nad rozwojem Klientów ze Specjalistami zajmującymi się PPC.
 6. Twój poziom języka angielskiego pozwolił na czerpanie wiedzy oraz sprawną komunikację mailową.
 7. W twojej narzędziowni znalazły się programy ze stajni Google (gmail, sheets, docs etc.).
 1. Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży marketingu online.
 2. Potrafisz analizować potrzeby Klienta i masz umiejętności sprzedażowe przydatne przy rozszerzaniu zakresu współpracy.
 3. Masz na swoim koncie usprawnienia procesów, zadań, które podniosły efektywność pracy Twojej oraz/lub zespołu. 
 4. Znasz specyfikę i zasady działania Google Ads, Google Analytics, FB Ads czy innych narzędzi reklamowych.
 5. Znasz i korzystasz ze Slacka czy Clickup’a.
 6. Posługujesz się j. angielskim w stopniu bardzo dobrym, zarówno w mowie jak i piśmie.
 1. Realny wpływ na kształt i sposób realizacji zadań – chcemy wspólnie z Tobą określać i rozwijać standardy naszej pracy.
 2. Wynagrodzenie 6000-8600 brutto (UoP) lub 7200-10300 netto (B2B) w zależności od doświadczenia.
 3. Umowa, jaką preferujesz – UoP, B2B.
 4. Przyjazne warunki pracy – elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin, możliwość pracy w modelu zdalnym lub hybrydowym
 5. Ciekawe i wielowątkowe projekty dla Klientów, gdzie uczysz się czegoś każdego dnia.
 6. Miejsce przy stole wymiany wiedzy i doświadczeń (sesje EDU), a także dostęp do aktualizowanej bazy wiedzy online & offline.
 7. Budżet szkoleniowy na Twoje potrzeby.
 8. Pakiet benefitów w formie kafeterii – wybierzesz to, co Ci najbardziej będzie pasowało (do wyboru jest też karta Multisport).
 9. Pakiet opieki medycznej Medicover.
 10. Miejsce na firmowych wyjściach oraz wyjazdach integracyjnych.

3 etapy, aby do nas dołączyć

Gotowy? SmartYou!

Cenimy transparentność i jasne zasady – zarówno we współpracy z Klientami jak i w naszym zespole. Dowiedz się jak wygląda u nas proces rekrutacji:

 1. Na start: wysyłasz do nas swoje dane, przez formularz aplikacyjny, a my je czytamy i omawiamy w zespole. Tak, całym zespołem, bo będziesz pracował nami, a nie z jedną osobą z mitycznej „rekrutacji”. Przy okazji, aby poznać się lepiej, napisz nam: Co Twoim zdaniem jest najważniejsze w budowaniu dobrej i efektywnej relacji z Klientem B2B??
 2. Pierwszy kontakt: z wybranymi osobami umówimy się na krótką (15-20 min) rozmowę online, aby pogłębić nieco informacje zawarte w CV. Na koniec podeślemy krótki test z wiedzy do wypełnienia.
 3. Połowa drogi: Przygotujemy zadanie, które pomoże nam w ocenie Twoich umiejętności. Będzie polegać na odegraniu hipotetycznej sytuacji rozmowy online z Klientem. Na tym etapie każdy otrzyma od nas feedback, który będzie zdecydowanie bardziej szczegółowy niż „dobrze/źle”.
 4. Finał: Spotykamy się ponownie na ostatniej rozmowie, gdzie poruszymy tematy ważne dla Ciebie oraz dla nas – chcemy mieć pewność, że obie strony dowiedzą się wszystkiego, co pomoże podjąć właściwą decyzję.

To co, zabierasz się za ostatnie szlify w CV? Niech moc będzie z Tobą! 🙂

Nie zapomnij o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przez mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez SmartYou sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyjaźni 66/211, 53-030 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Account Manager.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV brało udział w przyszłych rekrutacjach, dopisz:

“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@smartyou.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w SmartYou sp. z o.o. znajdują się w polityce prywatności.

To nie dla Ciebie?

Potrzebujemy także specjalistów z innych dziedzin. Sprawdź, kogo szukamy!

Wszystkie ogłoszenia
Wróć na górę