Skontaktuj się z nami

+48 500 304 340
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę

Dołącz do nas jako
Account Manager

SPRAWDŹ OFERTĘ PRACY
Przewiń w dół

Dołącz do teamu SmartYou!

Szukasz czegoś więcej niż miejsce pracy?

 

Szukamy Account Managera do teamu super bystrych ludzi pasjonujących się marketingiem w internecie, którzy chcą czegoś więcej niż miejsca pracy. Nazywamy się ‘SmartYou’ i zajmujemy się reklamą w modelu Pay Per Click, na przykład w Google, na Facebooku, Tiktoku czy Linkedin. Potrzebujemy osoby, która widzi siebie w roli pomostu pomiędzy specjalistami SEM, a potrzebami naszych obecnych Klientów. Pracujemy ze sklepami  internetowymi, a w naszym portfolio znajdują się m. in. takie firmy jak Domodi, Homebook czy Tołpa. 

Na co dzień z dumą wdrażamy założenia zrównoważonego rozwoju do świata marketingu i w naszej agencji. Tworzymy metodologię zero-waste w PPC i mamy aspiracje, żeby kreować standardy branżowe na polskim rynku. Satysfakcja z tego co robimy, wspólna ścieżka do ambitnego celu, indywidualny rozwój, a przede wszystkim elastyczność, balans pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym to nasze priorytety.

Dla Ciebie

 • Budżet na rozwój
 • Wynagrodzenie
  4900-6000 brutto (UoP)
 • Elastyczny grafik
 • Baza wiedzy
 • Multikafeteria
 • Multisport
 • Medicover
 • Wyjścia integracyjne

Rola w naszym zespole

Sprawdź, czego się spodziewać

 1. Rozumienie potrzeb biznesowych naszych klientów i pomaganie im w odnalezieniu się w dżungli digital marketingu.
 2. Czuwanie nad sprawną i płynną komunikacją i zamienianie pojawiających się pytań w rzeczowe i konkretne odpowiedzi.
 3. Dbanie o jak najlepsze doświadczenie klienta na każdym etapie współpracy oraz łączenie oczekiwań z możliwościami w ich realizacji po stronie naszych Specjalistów PPC. 
 4. A przede wszystkim wspólne tworzenie SmartYou jako miejsca, w którym praca przynosi nam radość, a jej efekty satysfakcję i impakt na całą branżę.
 1. Twoje doświadczenie w pracy z klientem B2B na podobnym stanowisku wynosiło przynajmniej 24 miesiące.
 2. Twoja dotychczasowa praca była ukierunkowana na realizację celów (np. w oparciu o cele zakładane przez klienta lub inne KPI).
 3. Umiejętności które posiadasz pozwalały Ci na dobre i efektywne zarządzanie własną pracą i projektami nad którymi będziesz czuwać.
 4. Tłumaczenie rzeczy skomplikowanych w bardziej “zjadliwy” sposób nie stanowiło dla Ciebie problemu. 
 5. Praca samodzielna i w grupie przychodziła Ci równie łatwo, ponieważ będziesz pracował nad rozwojem Klientów ze Specjalistami zajmującymi się PPC.
 6. Twój poziom języka angielskiego pozwolił na czerpanie wiedzy oraz sprawną komunikację mailową.
 7. W twojej narzędziowni znalazły się programy ze stajni Google (gmail, sheets, docs etc.).
 1. Masz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży marketingu onlin
 2. Intuicyjnie wiesz jak zbudować relację z klientem w oparciu o troskę i zaufanie
 3. Potrafisz analizować potrzeby klienta i masz umiejętności sprzedażowe przydatne przy rozszerzaniu zakresu współpracy.
 4. Masz na swoim koncie usprawnienia procesów, zadań, które podniosły efektywność pracy Twojej oraz/lub zespołu. 
 5. Znasz specyfikę i zasady działania Google Ads, Google Analytics, FB Ads czy innych narzędzi reklamowych.
 6. Posługujesz się j. angielskim w stopniu bardzo dobrym, zarówno w mowie jak i piśmie.
 1. Realny wpływ na kształt i sposób realizacji zadań – chcemy wspólnie z Tobą określać i rozwijać standardy naszej pracy.
 2. Wynagrodzenie 4900-6000 brutto (UoP) w zależności od doświadczenia.
 3. Umowa, jaką preferujesz – UoP, B2B.
 4. Wygodny fotel, biurko (gdy wrócimy już do biura) niewpędzający w nerwy komputer 😉 w biurze pełnym pracowitych i dających się lubić ludzi.
 5. Ciekawe i wielowątkowe projekty dla Klientów, gdzie uczysz się czegoś każdego dnia.
 6. Miejsce przy stole wymiany wiedzy i doświadczeń (sesje EDU), a także dostęp do aktualizowanej bazy wiedzy online & offline.
 7. Wstęp na atrakcyjne szkolenia i konferencje organizowane przez Google i Facebooka tylko dla najlepszych agencji.
 8. Budżet szkoleniowy na Twoje potrzeby.
 9. Przyjazne warunki pracy – elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin, możliwość częściowej lub pełnej pracy zdalnej (obecnie full remote).
 10. Pakiet benefitów w formie kafeterii – wybierzesz to, co Ci najbardziej będzie pasowało (do wyboru jest też karta Multisport).
 11. Pakiet opieki medycznej Medicover.
 12. Miejsce na firmowych wyjściach integracyjnych – upodobaliśmy sobie zwiedzanie wrocławskich restauracji 🙂.

3 etapy, aby do nas dołączyć

Gotowy? SmartYou!

Cenimy transparentność i jasne zasady – zarówno we współpracy z Klientami jak i w naszym zespole. Dowiedz się jak wygląda u nas proces rekrutacji:

 1. Na start: wysyłasz do nas swoje dane, przez formularz aplikacyjny, a my je czytamy i omawiamy w zespole. Tak, całym zespołem, bo będziesz pracował nami, a nie z jedną osobą z mitycznej „rekrutacji”. Przy okazji, aby poznać się lepiej, napisz nam: Jak myślisz, co jest najważniejsze w budowaniu relacji z klientem B2B?
 2. Połowa drogi: na rozmowie poruszymy tematy ważne dla Ciebie oraz dla nas – chcemy mieć pewność, że obie strony dowiedzą się wszystkiego, co pomoże podjąć decyzję. Jeśli i my, i Ty będziemy „na tak”, przejdziemy do trzeciego etapu. Jeśli jednak z jakiegoś powodu będziemy „na nie”, otwarcie o tym z Tobą porozmawiamy.
 3. Finał: Spotykamy się ponownie i otrzymujesz od nas zadanie, które pomoże nam w ocenie Twoich umiejętności. Na koniec damy Ci feedback i będzie on zdecydowanie bardziej szczegółowy niż „dobrze/źle”.

Po 2-gim i 3-cim etapie odezwiemy się do każdej osoby, która poświęciła nam swój czas. Przy zadaniu – udzielimy szczegółowego feedbacku.

Nie zapomnij o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przez mnie w zakresie przesłanego życiorysu (CV) przez SmartYou sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jastrzębiej 23/1, 53-148 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Account Manager.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV brało udział w przyszłych rekrutacjach, dopisz:

“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres rekrutacja@smartyou.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych w SmartYou sp. z o.o. znajdują się w polityce prywatności.

To nie dla Ciebie?

Potrzebujemy także specjalistów z innych dziedzin. Sprawdź, kogo szukamy!

Wszystkie ogłoszenia
Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony akceptujesz jej politykę prywatności. Dowiedz się więcej

OK!