Skontaktuj się z nami

+48 500 304 340
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę
Lista artykułów

Agencja SmartYou uzyskała Status Google Partner Premium

Premier Google Partners

Jest nam ogromnie miło poinformować, że wraz z najnowszymi zmianami w programie Google Partners, nasza agencja dołączyła do ścisłego grona najlepszych agencji SEM w Polsce i uzyskała status Google Partners Premium.

To wyróżnienie to przede wszystkim potwierdzenie wysokich kompetencji naszego zespołu w zakresie Google AdWords – jesteśmy jedną z niewielu agencji w Polsce, która specjalizuje się ściśle w segmencie PPC.

Status Partnera Premium to również informacja zwrotna o zadowoleniu firm, z którymi mamy okazję współpracować i najwyższej skuteczności prowadzonych dla nich działań. Pracujemy na odpowiednio wysokich budżetach, przez co nasi Klienci mogą być pewni, że potrafimy odpowiednio alokować ich pieniądze.

Co to oznacza dla mnie – Waszego przyszłego Klienta?

Oprócz tego, że będziesz pracować z najlepszymi i możesz być spokojny o poziom naszych umiejętności, partnerzy Google Premium mają zapewnione jeszcze lepsze, bezpośrednie wsparcie specjalistów Google, więc możesz być pewien, że wszelkie potencjalne problemy rozwiążemy w mgnieniu oka!

Obserwuj nas:
Kategorie: Wydarzenia

Czy wiesz, że?

Interesujesz się reklamą?
Polub nas na Facebooku

Najnowsze wiadomości, inspirujące cytaty i rozbrajające komentarze na temat marketingu – na naszym Facebooku znajdziesz to i wiele więcej. Dołącz do fanów, by poszerzyć swoją wiedzę o reklamie i być na bieżąco!

Poczekaj, to nie wszystko!

Polecane artykuły

Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony akceptujesz jej politykę prywatności. Dowiedz się więcej

OK!