Skontaktuj się z nami

+48 500 304 340
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę
Lista artykułów

Agencja SmartYou uzyskała Status Google Partner Premium

Premier Google Partners

Jest nam ogromnie miło poinformować, że wraz z najnowszymi zmianami w programie Google Partners, nasza agencja dołączyła do ścisłego grona najlepszych agencji SEM w Polsce i uzyskała status Google Partners Premium.

To wyróżnienie to przede wszystkim potwierdzenie wysokich kompetencji naszego zespołu w zakresie Google AdWords – jesteśmy jedną z niewielu agencji w Polsce, która specjalizuje się ściśle w segmencie PPC.

Status Partnera Premium to również informacja zwrotna o zadowoleniu firm, z którymi mamy okazję współpracować i najwyższej skuteczności prowadzonych dla nich działań. Pracujemy na odpowiednio wysokich budżetach, przez co nasi Klienci mogą być pewni, że potrafimy odpowiednio alokować ich pieniądze.

Co to oznacza dla mnie – Waszego przyszłego Klienta?

Oprócz tego, że będziesz pracować z najlepszymi i możesz być spokojny o poziom naszych umiejętności, partnerzy Google Premium mają zapewnione jeszcze lepsze, bezpośrednie wsparcie specjalistów Google, więc możesz być pewien, że wszelkie potencjalne problemy rozwiążemy w mgnieniu oka!

Obserwuj nas:
Kategorie: Wydarzenia

poradnik dla marek modowych

Szukasz sposobu na zwiększenie sprzedaży?
Performance marketing szyty na miarę

Wiemy, że przy dynamicznym rozwoju branży fashion w e-commerce, konieczne jest dopracowanie działań w digitalu do perfekcji – począwszy od strony internetowej, aż po płatne działania reklamowe. W publikacji wyodrębniliśmy cztery sekcje, na podstawie których będziesz mógł rozwinąć działania online swojego sklepu

Poczekaj, to nie wszystko!

Polecane artykuły

Wróć na górę

Nasza strona używa tylko najsmaczniejszych ciasteczek, by zagwarantować Ci przyjemne użytkowanie. Dowiedz się więcej
Korzystając z naszej strony akceptujesz jej politykę prywatności. Dowiedz się więcej

OK!