Skontaktuj się z nami

+48 ‭602 342 788‬
kontakt@smartyou.pl

Promuj swoją stronę
Lista artykułów

Agencja SmartYou uzyskała Status Google Partner Premium

  • Autor: Piotr Stryjniak
  • Aktualizacja:

Premier Google Partners

Jest nam ogromnie miło poinformować, że wraz z najnowszymi zmianami w programie Google Partners, nasza agencja dołączyła do ścisłego grona najlepszych agencji SEM w Polsce i uzyskała status Google Partners Premium.

To wyróżnienie to przede wszystkim potwierdzenie wysokich kompetencji naszego zespołu w zakresie Google AdWords – jesteśmy jedną z niewielu agencji w Polsce, która specjalizuje się ściśle w segmencie PPC.

Status Partnera Premium to również informacja zwrotna o zadowoleniu firm, z którymi mamy okazję współpracować i najwyższej skuteczności prowadzonych dla nich działań. Pracujemy na odpowiednio wysokich budżetach, przez co nasi Klienci mogą być pewni, że potrafimy odpowiednio alokować ich pieniądze.

Co to oznacza dla mnie – Waszego przyszłego Klienta?

Oprócz tego, że będziesz pracować z najlepszymi i możesz być spokojny o poziom naszych umiejętności, partnerzy Google Premium mają zapewnione jeszcze lepsze, bezpośrednie wsparcie specjalistów Google, więc możesz być pewien, że wszelkie potencjalne problemy rozwiążemy w mgnieniu oka!

Podziel się:
Obserwuj nas:
Kategorie: Wydarzenia

poradnik dla marek modowych

Szukasz sposobu na zwiększenie sprzedaży?
Performance marketing szyty na miarę

Wiemy, że przy dynamicznym rozwoju branży fashion w e-commerce, konieczne jest dopracowanie działań w digitalu do perfekcji – począwszy od strony internetowej, aż po płatne działania reklamowe. W publikacji wyodrębniliśmy cztery sekcje, na podstawie których będziesz mógł rozwinąć działania online swojego sklepu

Poczekaj, to nie wszystko!

Polecane artykuły

Wróć na górę